Společnost DXC Technology byla zařazena do letošního žebříčku společnosti Thomson Reuters mezi 100 nejlepších světových technologických firem

Tysons (USA)--()--Společnost DXC Technology (burzovní index NYSE: DXC) byla zařazena mezi 100 nejlepších světových technologických firem na letošním žebříčku 2018 Top 100 Global Technology Leader vytvořeném společností Thomson Reuters. Inaugurační program identifikuje nejlepší technologické firmy z hlediska provozní výkonnosti a finanční úspěšnosti.

Studie agentury Thomson Reuters 100 nejlepších světových technologických firem (Top 100 Global Tech Leaders), první komplexní posouzení předních technologických firem v tomto segmentu, využívá 28bodový datový algoritmus pro objektivní hodnocení organizací, které prosperují v komplexním a měnícím se podnikatelském prostředí. Metodologie, která usiluje o získání patentu, vyvinutá laboratoří Thomson Reuters Boston Innovation Lab, je založena na osmi základních pilířích výkonnosti: finanční výkony, důvěra v management a investory, rizika a odolnost, dodržování zákonů, inovace, lidé a společenská odpovědnost, dopad na životní prostředí a reputace. Podle společnosti Thomson Reuters, toto jsou společnosti, jejichž finanční skóre v těchto pilířích zastiňuje více než 5000 dalších technologických firem z celého světa.

"Společnost DXC Technology je pyšná na to, že byla společností Thomson Reuters zařazena do letošního žebříčku 100 nejlepších světových technologických firem," řekl Mike Lawrie, předseda představenstva, prezident a generální ředitel společnosti DXC. "Je pro nás ctí, že jsme získali toto ocenění a budeme usilovat o to, abychom dodávali moderní řešení, která lépe slouží našim klientům na jejich cestě k digitální transformaci."

"Technologické firmy pracují v šíleném tempu, aby dokázaly čelit konkurenci, regulačním požadavkům, právním a finančním otázkám, dodavatelským řetězcům a nesčetným dalším problémům v podnikání. Často jejich finanční úspěchy zastíní provozní integritu, takže je obtížné identifikovat takové organizace, které mají skutečné předpoklady pro budoucí úspěch," řekla Alex Paladinová, globální výkonná ředitelka divize Practice Group společnosti Thomson Reuters Technology. "S žebříčkem 100 nejlepších světových technologických firem 2018 jsme identifikovali jedinečná data, která jsou důležitá pro technologickou špičku v 21. století. Gratulujeme firmám, které tento žebříček vytvořily."

Hlavní poznatky, které vyplynuly z žebříčku 100 nejlepších světových technologických firem 2018:

  • Kromě toho, že získaly ocenění v prvním reálném hodnocení světových technologických špiček, ceny akcií těchto organizací se meziročně změnily na indexu Nasdaq o 3,91 procenta, na S&P 500 o 4,04 procenta a na MSCI World o 7,1 procenta.
  • Překonaly tyto indexy také v dalších faktorech, jako například meziroční investice do výzkumu a vývoje, změny procent zaměstnanců a tržeb.
  • Čtyřicet pět nejlepších firem má centrálu ve Spojených státech amerických, dalšími regiony s nejsilnějším zastoupením jsou Japonsko a Tchaj-wan, v každém z nich je 13 firem ze žebříčku.

Nejvyšší skóre získala společnost DXC v následujících čtyřech oblastech:

  • Důvěra ve vedení a investory, jmenovitě u modelu StarMine’s Smart Money Combined Alpha Model (CAM) , kde získala 91 procent;
  • Inovace, jmenovitě v segmentu Thomson Reuters Environmental, Social and Governance (TRESG), kde získala 84 procent;
  • Lidé a společenská odpovědnost, Strategie společenské odpovědnosti firmy (CSR) (84 procent) a Komunita a pracovní síla (78 procent)
  • Dopad na životní prostředí, TRESG Emise 78 procent a Využití zdrojů 77 procent.

Kompletní zprávu a celkový seznam nejlepších technologických společností 2018 Thomson Reuters Top 100 Global Technology Leaders naleznete na internetové adrese http://tr.com/top100tech. K diskuzi se můžete připojit na Twitter #TRtech100.

O společnosti DXC Technology

Společnost DXC Technology (burzovní index NYSE: DXC) přední světová nezávislá firma, která poskytuje IT end-to-end služby, pomáhá klientům využít sílu inovací k tomu, aby jim přinesla žádoucí změny. Společnost vznikla fúzí firem CSC a divize podnikových služeb firmy Hewlett Packard Enterprise. DXC Technology poskytuje své služby téměř 6000 klientům z privátního i veřejného sektoru v 70 zemích. Společnost spojuje technologickou nezávislost, globální talenty a rozsáhlou síť partnerů, aby mohla dodávat výkonné IT služby a řešení příští generace. Společnost DXC Technology uznávají nejlepší firmy na celém světě. Další informace naleznete na stránkách http://dxc.technology.

O společnosti Thomson Reuters

Agentura Thomson Reuters je přední světový zdroj zpráv a informací pro profesionální trhy. Naši zákazníci se spoléhají na to, že poskytujeme inteligenci, technologii a odborné znalosti, které potřebují k nalezení důvěryhodných odpovědí. Společnost působí ve více než 100 zemích.

Text této zprávy v původním, zdrojovém jazyce je oficiální verzí. Překlad této zprávy do jiných jazyků poskytujeme pouze jako doplňkovou službu. Text zprávy v původním, zdrojovém jazyce je jedinou právně závaznou verzí této tiskové zprávy.

Contacts

Kontakty:
DXC Technology - kontakt pro média
Richard Adamonis
Firemní mediální vztahy
Tel.: +1-862-228-3481
Email: radamonis@dxc.com
nebo
Donna Jenks
Firemní mediální vztahy
Tel.: +1-630-306-9989
Email: donna.jenks@dxc.com
nebo
Jonathan Ford
Vztahy s investory
Tel.: +1-703-245-9700
Email: jonathan.ford@dxc.com
nebo
Thomson Reuters - kontakt pro média
Thomson Reuters
Jennifer Figueroa
Tel.: +1-203-824-6261
Email: jenn.figueroa@jbfcommunications.com

Contacts

Kontakty:
DXC Technology - kontakt pro média
Richard Adamonis
Firemní mediální vztahy
Tel.: +1-862-228-3481
Email: radamonis@dxc.com
nebo
Donna Jenks
Firemní mediální vztahy
Tel.: +1-630-306-9989
Email: donna.jenks@dxc.com
nebo
Jonathan Ford
Vztahy s investory
Tel.: +1-703-245-9700
Email: jonathan.ford@dxc.com
nebo
Thomson Reuters - kontakt pro média
Thomson Reuters
Jennifer Figueroa
Tel.: +1-203-824-6261
Email: jenn.figueroa@jbfcommunications.com