ZTE pierwszym „oficjalnym smarftonem” PGA TOUR

Ponte Vedra Beach, Floryda--()--PGA TOUR, amerykański organizator turniejów golfowych, ogłosił podpisanie przez ZTE trzyletniej umowy marketingowej, na mocy której urządzenie tej firmy zostanie pierwszym oficjalnym smartfonem PGA TOUR.

Umowa, która obejmuje globalne prawa do 2020 r., została oficjalnie podpisana w dniu dzisiejszym przez komisarza PGA TOUR Jaya Monahana oraz dyrektora generalnego ZTE Mobile Devices Lixina Chenga. Podpisy zostały oficjalnie złożone w Silverado Resort and Spa w Napie, w stanie Kalifornia, gdzie odbywa się turniej Safeway Open rozpoczynający sezon 2017-18 PGA TOUR.

„PGA TOUR z przyjemnością ogłasza ZTE swoim nowym partnerem marketingowym - pierwszym w kategorii smartfonów - powiedział Brian Oliver, starszy wiceprezes PGA TOUR ds. sponsoringu i partnerstwa. - Urządzenia mobilne stały się kluczowym medium, przez które kibice oglądają nasze zawody, czytają najnowsze wiadomości na ich temat, wyszukują informacje o swoich ulubionych graczach i dzielą się treściami związanymi z PGA TOUR. Zawierając układ z ZTE, zyskujemy jako partnera światowego lidera branży telekomunikacyjnej”.

Spółka ZTE zaznaczyła już swoją obecność na turniejach PGA. Jako partner i organizator tegorocznego Farmers Insurance Open, ZTE pojawiło się na tym wydarzeniu ze swoim samochodem „ZTE Experience Tour Truck”, w którym kibice mogli zapoznać się z szeregiem produktów marki. ZTE został również w ostatnim czasie oficjalnym smartfonem RBC Canadian Open oraz partnerem Danny’ego Lee, członka PGA TOUR i światowego ambasadora marki ZTE Axon.

„Uzyskanie statusu pierwszego oficjalnego smartfona PGA TOUR to dla ZTE historyczna chwila - powiedział Cheng. - Dzięki prestiżowej marce i rzeszom fanów na całym świecie, PGA TOUR stanowi dla ZTE olbrzymią szansę bezpośredniego kontaktu z miłośnikami golfa na całym świecie i zademonstrowania możliwości technologii mobilnych dzięki naszym smartfonom Axon z linii premium”.

Poza obecnością na wybranych turniejach, ZTE będzie także na różne sposoby promować nowe partnerstwo i realizować związane z nim wydarzenia. ZTE nie tylko wykorzysta cyfrowe treści internetowe PGA TOUR, ale również wybrane smartfony tej firmy będą miały preinstalowaną aplikację PGA TOUR LIVE, platformy OTT, która ma wyłączność na transmisje z wstępnych rund turniejów dla wybranych grup. Użytkownicy smartfonów ZTE otrzymają dostęp do 30-dniowego okresu próbnego serwisu.

PGA TOUR

PGA TOUR to czołowa światowa platforma profesjonalnych rozgrywek golfowych. Jej wizytówką jest doskonałość - zarówno na polu golfowym, jak i poza nim. PGA TOUR dąży do tego, by bawić i inspirować. Jej misja obejmuje także oferowanie swoim partnerom usług o wysokiej wartości, tworzenie możliwości dla wolontariuszy, wywieranie znaczącego wpływu na społeczności, w których organizowane są turnieje w zakresie działalności charytatywnej i pobudzenia ekonomicznego, rozwijanie i chronienie golfa oraz zapewnianie możliwości finansowych graczom biorącym udział w turniejach.

PGA-TOUR jest współorganizatorem przeszło 130 turniejów w ramach PGA TOUR, PGA TOUR Champions, Web.com Tour, PGA TOUR Latinoamérica, Mackenzie Tour-PGA TOUR Canada i PGA TOUR China. Do organizacji należą najlepsi golfiści świata pochodzący z 24 krajów (89 członków spoza USA). Turnieje PGA TOUR transmitowane są w 23 językach do ponad 1,1 mld domów w 227 krajach i terytoriach. Praktycznie wszystkie turnieje organizowane są w ramach organizacji non-profit, aby umożliwić zebranie jak największych funduszy na cele charytatywne. W 2016 r. turnieje w ramach wszystkich lig przyniosły rekordową kwotę ponad 166 mln $ na rzecz lokalnych i krajowych organizacji charytatywnych, co oznacza, że łączna kwota zebrana do tej pory wynosi 2,46 mld $.

Strona internetowa PGA TOUR, PGATOUR.COM, jest numerem 1 na świecie w tematyce golfowej. Siedziba organizacji znajduje się w Ponte Vedra Beach na Florydzie.

ZTE

ZTE jest dostawcą zaawansowanych systemów telekomunikacyjnych, urządzeń mobilnych i rozwiązań technologicznych dla przedsiębiorstw, którego oferta skierowana jest do konsumentów, operatorów, firm i klientów z sektora publicznego. W ramach strategii M-ICT, spółka dąży do oferowania klientom zintegrowanych i kompleksowych innowacji oferujących najwyższą jakość i wartość na styku sektorów telekomunikacji i technologii informacyjnej. Spółka jest notowana na giełdzie w Hong Kongu i Shenzhen (kod akcji H: 0763.HK / kod akcji A: 000063.SZ), a jej produkty i usługi sprzedawane są ponad 500 operatorom w przeszło 160 krajach. ZTE przeznacza 10 procent swoich rocznych przychodów na badania i rozwój i odgrywa znaczącą rolę w działaniach międzynarodowych organizacjach ustanawiających normy. ZTE przywiązuje dużą wagę do społecznej odpowiedzialności biznesu i jest członkiem inicjatywy na rzecz zrównoważonego rozwoju UN Global Compact. Więcej informacji na stronie: www.zte.com.cn.

Oficjalną, obowiązującą wersję niniejszego zawiadomienia stanowi tekst oryginalny sporządzony w języku źródłowym. Tekst tłumaczenia służy wyłącznie celom orientacyjnym, został sporządzony wyłącznie dla celów ułatwienia zrozumienia zawiadomienia i należy interpretować go w odniesieniu do tekstu źródłowego, który jest jedyną wersją mającą skutki prawne.

Contacts

PGA TOUR
Chris Smith
(904) 273-3379
csmith@pgatourhq.com
lub
ZTE USA
Jeffrey Norris
(972) 671-8885
Jeffrey.norris@zteusa.com

Contacts

PGA TOUR
Chris Smith
(904) 273-3379
csmith@pgatourhq.com
lub
ZTE USA
Jeffrey Norris
(972) 671-8885
Jeffrey.norris@zteusa.com