Madison Realty Capital poskytne stavební úvěr ve výši 297 milionů USD pro rozvoj projektu River Park společnosti Fortis Property Group v oblasti Cobble Hill v Brooklynu

Společnost MRC poskytne stavební úvěr na dokončení projektu 3 budov se smíšeným využitím a 172 luxusními bytovými jednotkami na místě bývalé fakultní nemocnice na Long Islandu

NEW YORK--()--Společnost Madison Realty Capital (dále jen MRC) oznámila, že uzavřela smlouvu o poskytnutí stavebního úvěru ve výši 297 milionů amerických dolarů na projekt River Park, dokončení tří budov se smíšeným využitím v oblasti Cobble Hill v Brooklynu. Projekt zahrnuje zhruba 30 200 čtverečních metrů plochy na prodej a 172 luxusních bytových jednotek, 6 215 čtverečních metrů společných prostor a 328 parkovacích míst. Společnost MRC, investiční firma s institucionálním zázemím zaměřená na kapitál v nemovitostech a úvěrové investice na středních trzích, poskytla úvěr na projekt realizovaný v současné době společností Fortis Property Group, která měla od společnosti MRC půjčku již v minulosti. Projekt zahrnuje tři sousedící budovy, které dříve tvořily kampus fakultní nemocnice Long Island College Hospital (LICH).

„Jsme velmi rádi, že můžeme znovu spolupracovat se společností Fortis na dokončení těchto budov v oblasti Cobble Hill,“ řekl Josh Zegen, spoluzakladatel a výkonný ředitel společnosti MRC. „Věříme, že takto limitovaný počin na trhu v oblasti Cobble Hill/Brooklyn Heights spolu s výjimečným přístupem společnosti Fortis vytvoří z této realizace skutečně jedinečný projekt pro Brooklyn.“

„Společnost MRC stále poskytuje komplexní služby na finančním trhu s nemovitostmi,“dodal Zegen. „Věříme, že nabízíme efektivnější půjčky, založené na našem porozumění potřebám sponzorů a hlubokých znalostech města New York City na úrovni mikrotrhu. V tomto případě jsme již poskytli společnosti Fortis úvěr na první fází získání pozemků a přípravné práce a jsme rádi, že zůstáváme součástí tohoto procesu, jako poskytovatel finančních prostředků na tento prestižní projekt.“

„Jsme velmi rádi, že můžeme pokročit s výstavbou našeho nádherného projektu River Park“, řekl Jonathan Landau, generální ředitel společnosti Fortis Property Group. „Spolupráce s Joshem Zegenem a společností MRC nám umožnila získat skvělou páku v oblasti konkurenceschopnosti cen těchto pozemků. River Park 1, 2 a 5 vytvoří novou čtvrť na nábřeží Brooklynu a přinesou novou úroveň luxusního bydlení do Cobble Hill“.

Společnost Fortis v roce 2015 koupila 18 budov, které tvořily bývalý kampus fakultní nemocnice na Long Islandu (LICH) za 240 milionů amerických dolarů, v rámci soutěžního výběrového řízení řízeného prodejcem, Státní univerzitou státu New York. Společnost Fortis financovala první fázi akvizice překlenovacím úvěrem od společnosti MRC ve výši 107,25 milionů amerických dolarů. Prostředky z nového úvěru od společnosti MRC budou použity na splacení předchozího překlenovacího úvěru a dokončení stavby tří budov s luxusními byty, včetně věže s výhledem na nábřeží na adrese 350 Hicks Street („1 River Park“); věžáku s byty umístěné na 95 Pacific Street („2 River Park“) a kontextuální obytné budovy na křižovatce ulic 349 Henry Street a 112 Pacific Street („5 River Park“).

O společnosti Madison Realty Capital (MRC)

Společnost MRC je investiční firma zaměřená na nemovitosti se sídlem v New Yorku, která se zaměřuje na kapitál v nemovitostech a úvěrové investice na středním trhu. Byla založena v roce 2004, MRC investovala zhruba 6 miliard amerických dolarů do transakcí v oblasti bytových domů, maloobchodu, kanceláří, průmyslu a hotelového sektoru.

O společnosti Fortis Property Group

Společnost Fortis Property Group, LLC je investiční společnost, která se zaměřuje na nemovitosti, provoz a vývoj. Získala, rozvinula a spravuje majetek v hodnotě více než 5 miliard amerických dolarů (8 milionů švýcarských franků) v podobě rezidenčních bytů, prestižních kancelářských prostor, bytových domů a průmyslových objektů se zaměřením na metropolitní oblasti New Yorku, Bostonu a Dallasu.

Text této zprávy v původním, zdrojovém jazyce je oficiální verzí. Překlad této zprávy do jiných jazyků poskytujeme pouze jako doplňkovou službu. Text zprávy v původním, zdrojovém jazyce je jedinou právně závaznou verzí této tiskové zprávy.

Contacts

Kontakty
Great Ink Communications
Tom Nolan
Tel : 212-741-2977
Email : tom@greatink.com
nebo
Eric Waters
Tel : 212-741-2977
Email : eric.waters@greatink.com

Contacts

Kontakty
Great Ink Communications
Tom Nolan
Tel : 212-741-2977
Email : tom@greatink.com
nebo
Eric Waters
Tel : 212-741-2977
Email : eric.waters@greatink.com