Společnost Madison Realty Capital poskytla úvěr ve výši 300 milionů dolarů firmě Ceruzzi Properties za účelem výstavby luxusního bytového komplexu v ulici 138 East 50th Street v New Yorku

Společnost Ceruzzi v současné době staví 72 podlažní rezidenční a komerční objekt, který navrhlo architektonické studio Pelli Clarke Pelli Architects; firma MRC poskytuje úvěr na realizaci celého projektu.

NEW YORK--()--Firmy Ceruzzi Properties (Ceruzzi) a Madison Realty Capital (MRC) dnes oznámily uzavření dohody o poskytnutí úvěru ve výši 300 miliónů dolarů na dokončení smíšeného rezidenčního a komerčního objektu v ulici 138 East 50th Street, ve čtvrti Midtown East, v těsném sousedství Manhattanu.

Firma MRC, je realitní investiční společnost, která se zabývá investicemi do realit a poskytováním úvěrů na zprostředkovatelském trhu, poskytla úvěrové financování na tento projekt, který společnost Ceruzzi realizuje ve spolupráci s firmou SMI USA (SMI).

Projekt zahrnuje výstavbu 72 podlažní budovy o výměře téměř 245 m2 s fasádou, kterou navrhl Pelli Clarke z ateliéru Pelli Architects. V objektu se nachází 124 luxusních bytových jednotek, 25 prostorných parkovacích stání a téměř 697 m2 komerčních ploch.

"Spolupráce s firmou Madison Realty Capital na této transakci byla skvělá," uvedl Lou Ceruzzi, zakladatel a prezident společnosti Ceruzzi Properties. "Jednání probíhala hladce, efektivně a bezproblémově. Těšíme se na dlouhodobou budoucí spolupráci s firmou MRC pro naše budoucí projekty."

"Společnost MRC byla pro tento projekt ideálním partnerem pro poskytnutí úvěru a skvěle zapadlo do špičkového projektového týmu, který jsme pro tento účel sestavili," dodal Tom Tao, prezident firmy SMI.

"Tato transakce potvrzuje pozici společnosti MRC, jako jednoho z mála poskytovatelů finančních služeb, který dokáže kompletně zajistit úvěrové financování pro špičkové realizátory projektů, jako jsou firma Ceruzzi Properties a její partneři," řekl Josh Zegen, spoluzakladatel a generální ředitel firmy MRC. "V době, kdy developerské firmy musí hledat více kapitálových zdrojů pro své projekty, jim naše společnost dokáže nabídnout veškeré financování z jednoho zdroje, což je mnohem hospodárnější. To je pro mnoho našich klientů velmi přínosné, a proto se na nás často obrací jako na partnera pro zajištění úvěrového financování."

Stavba rychle roste a betonové základové konstrukce jsou hotové až do 40. podlaží. Plánované dokončení bytových jednotek je koncem roku 2018. Pelli Clarke ze studia Pelli Architects navrhl fasádu a hlavním architektem je společnost SLCE Architects. Generálním dodavatelem stavby je firma AECOM Tishman.

Společnost Ceruzzi Properties chce bytové jednotky nabízet v různé výměře, od jednopokojových až po pětipokojové byty s výměrou od 72 m2 až 500 m2, přičemž celková výměra prodejní obytné plochy činí kolem 18580 m2. Luxusní interiéry těchto bytů navrhlo studio Champalimaud. Uvnitř objektu budou další luxusní prvky občanské vybavenosti, jako jsou vnitřní bazén, lázeňské centrum, fitness centrum a společné prostory.

O společnosti Madison Realty Capital (MRC)

MRC je realitní investiční společnost se sídlem v New Yorku, která se zabývá investicemi do realitních projektů a poskytováním dluhového financování na zprostředkovatelském trhu. Firma vznikla v roce 2004 a dosud investovala zhruba 6 miliard dolarů do multifunkčních, komerčních, kancelářských, rezidenčních, průmyslových a hotelových stavebních projektů.

O společnosti Ceruzzi Holdings LLC

Ceruzzi Holdings LLC je firma se sídlem v New York City, která se zabývá poskytováním kompletních služeb v oblasti výstavby, nákupu a provozování širokého portfolia zejména realitních projektů. Firma Ceruzzi využívá své více než 25-leté zkušenosti v oblasti akvizic, výstavby a vyhledávání jedinečných příležitostí, které nabízí vysoký výnos. Posledními projekty firmy Ceruzzi v New Yorku je akvizice majoritního podílu v objektu Lipstick Building a realizace realitního projektu v ulici 520 Fifth Avenue. Realitní odborníci firmy Ceruzzi se specializují na řadu různých odvětví, včetně stavebnictví, právních služeb, leasingu, marketingu, řízení a financování.

Text této zprávy v původním, zdrojovém jazyce je oficiální verzí. Překlad této zprávy do jiných jazyků poskytujeme pouze jako doplňkovou službu. Text zprávy v původním, zdrojovém jazyce je jedinou právně závaznou verzí této tiskové zprávy.

Contacts

Great Ink Communications: 212-741-2977
Tom Nolan - tom@greatink.com
Eric Waters - eric.waters@greatink.com

Contacts

Great Ink Communications: 212-741-2977
Tom Nolan - tom@greatink.com
Eric Waters - eric.waters@greatink.com