Raf Simons, kreativní ředitel společnosti Calvin Klein, Inc. spolupracoval na videoklipu k písni „I Dare You“ od The xx

Video natočil a režíroval Alasdair McLellan

Calvin Klein, Inc. Chief Creative Officer Raf Simons Collaborates with The xx for “I Dare You” Music Video (Photo: © 2017 Alasdair McLellan)

NEW YORK--()--Společnost Calvin Klein, Inc. dnes oznámila, že její kreativní ředitel Raf Simons spolupracoval se skupinou The xx a fotografem a filmovým režisérem Alasdairem McLellanem na tvorbě kreativního konceptu a režii videa pro novou píseň této kapely s názvem “I Dare You.”

Raf Simons si skupiny The xx ve složení Jamie Smith, Romy Madley Croft a Oliver Sim dlouhodobě váží a již spolu s režisérem McLellanem spolupracoval při natáčení videoklipů k písním “On Hold” a “Say Something Loving.” Vzhledem ke spojitostí, kterou mezi aktivitami této hudební skupiny a svou vlastní prací u CALVIN KLEIN Raf Simons vidí, ho spolupráce na třetím videu z této trilogie velmi potěšila a mohl zde uplatnit svůj cit pro architektonické a atmosféru dotvářející prvky a využít také skvělé slavné vyslance značky CALVIN KLEIN.

Videoklip byl natočen v Los Angeles v objektech Lloyd Wright’s Sowden House a John Lautner’s Rainbow House a hraje v něm herečka Millie Bobby Brown, která v současnosti účinkuje též v kampani By Appointment značky Calvin Klein. Ve videu se dále objeví i Ashton Sanders, který je také tváří reklamní kampaně značky Calvin Klein na pánské spodní prádlo (men’s Spring 2017 Calvin Klein Underwear). V klipu dále hrají Paris Jackson, která se zúčastnila letošní benefiční akce Costume Institute Benefit jako host za značku Calvin Klein a také modelka Lulu a model Ernesto Cervantes, kteří účinkují v reklamní kampani značky a v podzimní ranvej show Fall 2017 CALVIN KLEIN 205W39NYC.

Videoklip můžete zhlédnout ode dneška na youtube kanálu skupiny The xx’s. Pro získání dalších informací o této spolupráci, klikněte zde.

O společnosti PVH Corp.

Společnost PHV Corp. má více než 135-letou historii a díky budování značek a podniků, které patří mezi nejvýznamnější dědictví Ameriky, je firma jednou z největších oděvních a módních společností na světě. Máme více než 35 tisíc partnerů a spolupracovníků ve více než 40 zemích světa a naše roční tržby přesahují 8 miliard dolarů. Vlastníme ikonické a slavné značky, jako například CALVIN KLEINTommy HilfigerVan HeusenIZODARROWSpeedo*Warner’s a Olga, jejichž produkty celosvětově prodáváme. Kromě toho prodáváme na základě licencí produkty řady dalších slavných lokálních i mezinárodních značek.

*Značka Speedo je trvale licencována pro Severní Ameriku a Karibik od firmy Speedo International, Limited.

VYDAVATEL: CALVIN KLEIN

AUTOR FOTOGRAFIÍ: © 2017 Alasdair McLellan

ODKAZ NA VIDEO: https://www.youtube.com/watch?v=qqflFMhkqHM&feature=youtu.be

SOCIÁLNÍ SÍTĚ: facebook.com/calvinkleincalvinklein.tumblr.comgoogle.com/+calvinkleinyoutube.com/calvinkleintwitter.com/calvinkleininstagram.com/calvinkleinpinterest.com/calvinklein

snapchat: calvinklein

symbol značky pro sociální sítě: @calvinklein

Contacts

Calvin Klein, Inc.
Alexandra Wagner, 212-292-9794
Viceprezidentka pro firemní komunikaci (SVP, Corporate Communications)
alexandrawagner@ck.com
nebo
Amanda Pe?a, ředitelka (Director), 212-292-9223
Firemní komunikace (Corporate Communications)
amandapena@ck.com

Contacts

Calvin Klein, Inc.
Alexandra Wagner, 212-292-9794
Viceprezidentka pro firemní komunikaci (SVP, Corporate Communications)
alexandrawagner@ck.com
nebo
Amanda Pe?a, ředitelka (Director), 212-292-9223
Firemní komunikace (Corporate Communications)
amandapena@ck.com