Spółka Greene, Tweed & Co. otrzymuje nagrodę Silver Boeing Performance Excellence Award

KULPSVILLE, Pensylwania--()--spółka Greene, Tweed & Co. otrzymała nagrodę 2016 Silver Boeing Performance Excellence Award, przyznawaną co roku przez spółkę Boeing najefektywniejszym dostawcom. Aby otrzymać nagrodę, spółka przez okres 12 miesięcy - od października 2015 r. do września 2016 r. - musiała utrzymywać wskaźnik terminowości dostaw na poziomie przynajmniej 98%.

„Spółka Greene, Tweed & Co. jest niesamowicie dumna z otrzymania czwartej już nagrody Silver Boeing Performance Excellence Award. Dążymy do osiągania jak najlepszych wyników w oparciu o naszą ofertę innowacyjnych rozwiązań. Właśnie dzięki temu zaangażowaniu, popartemu niezmiennie doskonałą jakością obsługi naszych klientów i wysokim wskaźnikiem terminowości dostaw, udało nam się osiągnąć sukces na wymagającym rynku lotniczym” - oznajmił Gary Appleby, wiceprezes i dyrektor generalny Green, Tweed & Co.

Spółka Green, Tweed & Co. jest dostawcą nowoczesnych systemów uszczelnienia i wysokosprawnych termoplastycznych elementów kompozytowych na potrzeby różnych maszyn konstruowanych przez Boeinga. Od ponad 50 lat znajduje się ona w czołówce dostawców z branży lotniczej, a produkowane przez nią elementy wykorzystywane są w ponad 90% maszyn komercyjnych i wojskowych na całym świecie.

Greene, Tweed

Greene, Tweed (http://www.gtweed.com/) wykorzystuje doświadczenie w zakresie różnych rynków i produktów, aby dostarczać klientom nowatorskie rozwiązania, dzięki którym mogą osiągać zakładane wyniki przy niższych kosztach operacyjnych. Za pośrednictwem swoich działów konstrukcyjnych, obsługowych i sprzedażowych w Ameryce Północnej i Południowej oraz Europie i Azji spółka dostarcza rozwiązania klienckie na całym świecie. Od ponad 50 lat wiedzie ona prym w dziedzinie innowacji, mogąc poszczycić się produktami o światowej renomie, takimi jak Chemraz®, Arlon®, Avalon® i WR® & AR®.

Produkty Greene, Tweed & Co. znajdują się w sprzedaży i dystrybucji na całym świecie. Więcej informacji można uzyskać pod numerem +1.215.256.9521 albo na stronie www.gtweed.com.

Oficjalną, obowiązującą wersję niniejszego zawiadomienia stanowi tekst oryginalny sporządzony w języku źródłowym. Tekst tłumaczenia służy wyłącznie celom orientacyjnym, został sporządzony wyłącznie dla celów ułatwienia zrozumienia zawiadomienia i należy interpretować go w odniesieniu do tekstu źródłowego, który jest jedyną wersją mającą skutki prawne.

Contacts

Greene, Tweed & Co.
Chris Aldred
Dział marketingu
Numer do biura: +1-267-932-5389
e-mail: caldred@gtweed.com

Contacts

Greene, Tweed & Co.
Chris Aldred
Dział marketingu
Numer do biura: +1-267-932-5389
e-mail: caldred@gtweed.com