Zdravotnický trh v Číně očekává v následujících 15 letech prudký nárůst investic a příležitostí

Poté, co Čína prezentovala iniciativu "Zdravá Čína 2030" a rozhodla se prohloubit strukturální reformy dodavatelské sféry v roce 2017, umožní konference o investicích do zdravotnictví v Číně Healthcare China 2017 setkání podnikatelů, kteří by měli pomoci předním představitelům sektoru uspět na rychle se rozvíjejícím zdravotnickém trhu.

ŠANGHAJ--()--Loni v říjnu schválila čínská vláda projekt s názvem „Zdravá Čína 2030“ ve kterém se zavazuje vybudovat v následujících 15 letech zdravou Čínu. Očekává se, že do roku 2030 dosáhne zdravotnický trh v Číně výše 2,3 bilionu amerických dolarů. Tato iniciativa je v souladu s odhodláním Číny prohloubit strukturální reformy dodavatelské sféry v roce 2017. Ty chce realizovat podstatným snížením nadbytečné kapacity a zvýšením efektivních dodávek, které ve zdravotnictví vyžadují přísnější normy. Průmysl v příštích 15 letech očekává prudký nárůst investic a změn.

Konference Healthcare China 2017, kterou pořádá společnost Reed Sinopharm Exhibitions (dále jen RSE), je platforma pro globální investory, kde se mohou dozvědět více o dynamice podnikání ve zdravotnickém sektoru v Číně. Akce, která proběhne ve dnech 13. – 14. května 2017, v prostorách Pullman Shanghai, přiláká vedoucí představitele firem, zástupce vládních regulačních orgánů, lobisty, výzkumníky a podnikatele. Zaměří se na tři hlavní oblasti zájmu investorů—biomedicínu, zdravotnické přístroje a zdravotnické služby.

RŮST POTENCIÁLU

Zdravotnický trh v Číně by se měl z hlediska složené roční míry růstu CAGR zvýšit o nebývalých 12%, aby do roku 2020 dosáhl výše 1 bilionu amerických dolarů, z 357 miliard amerických dolarů v roce 2011, podle odhadů nedávné zprávy společnosti McKinsey & Co. Ve světle klíčových technologických změn jako je umělá inteligence, vystoupí na konferenci Healthcare China 2017 ředitel divize IBM Watson s přednáškou „Budoucnost umělé inteligence ve zdravotnictví“. Kromě něho budou odborníci diskutovat o trendech trhu a analyzovat vládní programy zaměřené na propagaci komplexního systému zdravotnictví, zajištění efektivních dodávek léčiv a řízení.

PROPAGACE MEZINÁRODNÍ SPOLUPRÁCE

Zdravotnický sektor v Číně přitahuje rostoucí investice globálních investorů, kteří mají zájem o vstup na čínský trh nebo rozšiřují svou přítomnost v Číně. Konference Healthcare China 2017, která představí 60 nejlepších inovativních firem ze zdravotnického sektoru v dnešní Číně a přiblíží nejméně 500 vlivných vedoucích představitelů firem a partnerů předních investičních firem, bude místem, kde mohou světové zdravotnické firmy představit své produkty a vynikající procesy a získat informace o regulačních předpisech a politice Číny v tomto odvětví.

Pokud se chcete zaregistrovat a získat další informace o akci, navštivte http://www.thishealthsummit.com/

Text této zprávy v původním, zdrojovém jazyce je oficiální verzí. Překlad této zprávy do jiných jazyků poskytujeme pouze jako doplňkovou službu. Text zprávy v původním, zdrojovém jazyce je jedinou právně závaznou verzí této tiskové zprávy.

Contacts

Reed Sinopharm Exhibitions
James Wang
james.wang@reedexpo.com.cn

Contacts

Reed Sinopharm Exhibitions
James Wang
james.wang@reedexpo.com.cn