MICHAEL KORS ACCESS wkracza na kolejne rynki z nowymi smartwatchami, aplikacjami i tarczami

Michael Kors Access Gage Hybrid Smartwatch (Photo:Business Wire)

LONDYN--()--Michael Kors (NYSE:KORS), globalna luksusowa marka z branży mody, z przyjemnością ogłasza premierę nowej gamy produktów i inicjatyw w odpowiedzi na entuzjastyczne przyjęcie na rynku linii zegarków smartwatch i monitorów aktywności MICHAEL KORS ACCESS - dostępnych od zeszłej jesieni.

"Jestem przekonany, że w przyszłości moda będzie stanowić połączenie znakomitego projektu, indywidualnego stylu i innowacyjnych technologii - powiedział Michael Kors. - Niezwykle pozytywne przyjęcie linii MICHAEL KORS ACCESS potwierdziło, że przyszłość zaczyna się dziś. Cieszymy się, że możemy zaprezentować nową generację zegarków smartwatch i zegarków hybrydowych".

Szczególnie warto zwrócić uwagę na:

 • Wprowadzenie dwóch nowych zegarków smartwatch z ekranem dotykowym: Sofie dla kobiet i Grayson dla mężczyzn

Do cech charakterystycznych tych produktów, które niedawno dołączyły do linii zegarków smartwatch firmy, należy zaktualizowane oprogramowanie, olśniewający wyświetlacz dotykowy AMOLED (organiczna dioda emitująca światło z matrycą aktywną). Podobnie jak stale cieszące się popularnością modele Bradshaw i Dylan stworzono je z myślą o wymagających klientach, którym zależy na innowacjach technologicznych, pozostawaniu w kontakcie ze znajomymi oraz na wyjątkowym stylu.

Elegancki i kobiecy model Sofie odznacza się cienką, lekką obudową z mozaiką i pełnym, okrągłym wyświetlaczem. Będzie on dostępny w ośmiu kombinacjach wyglądu powłoki i bransolety z siedmioma łatwo odpinanymi wymiennymi paskami do wyboru.

Model Grayson, stworzony jako uzupełnienie stylu życia nowoczesnego mężczyzny, który pozostaje w kontakcie dwadzieścia cztery godziny na dobę, łączy w sobie luksus i sportowy wygląd. Posiada pełną okrągłą, tarczę i obrotowe pokrętło, które umożliwia szybkie przewijanie. Model będzie dostępny w wersji ze stali nierdzewnej w kolorze złota, oraz w wariancie ion-plate, z zastosowaniem specjalnej metody nakładania koloru na stal zapewniającej trwałość, w kolorze czarnym i granatowym. W ramach modelu dostępne będą do wyboru cztery wymienne paski.

Podobnie jak wszystkie elektroniczne akcesoria do noszenia MICHAEL KORS ACCESS Sofie i Grayson są kompatybilne z telefonami z systemem Android™ i iOS® dzięki najnowszej technologii dostępnej w ramach partnerstwa z Google i platformą dla zegarków smartwatch Android Wear™ 2.0. Są one wyposażone w procesor Qualcomm® Snapdragon™ Wear 2100 typu "system-on-a-chip (SoC).

 • Znaczne poszerzenie oferty zegarków smartwatch dla mężczyzn

Michael Kors uważa, że przyszłość zegarków smartwatch dla panów wygląda obiecująco. Oprócz smartwatcha z nowym ekranem dotykowym marka wzbogaciła się również o nowe modele smartwatchów hybrydowych dla mężczyzn, jednocześnie poszerzając dotychczasową ofertę hybryd Gage. Dzięki tym nowościom mężczyźni będącymi entuzjastami marki Michael Kors mogą wybierać spośród smartwatchów o wyjątkowym wyglądzie, wyposażonych w monitory aktywności fizycznej i snu, z opcją wyświetlania wybranych najważniejszych powiadomień.

 • Rozwój aplikacji MICHAEL KORS ACCESS MICRO

Kolejna wersja aplikacji będzie wyposażona w nowe interesujące funkcje społecznościowe oraz nowe tarcze zegarków elektronicznych, które można dostosować do indywidualnych potrzeb. My Social to funkcja, która umożliwia użytkownikowi połączenie z jego kontem na Instagramie oraz ustawienie wybranego przez siebie zdjęcia na tarczy zegarka. Aplikacja umożliwia przeglądanie treści umieszczonych na Instagramie, wybieranie ulubionych zdjęć, a także korzystanie z filtrów w celu projektowania tarczy zegarka tak niepowtarzalnej jak jej twórca. Do końca roku 2017 r. marka wprowadzi na rynek 15 nowych tarcz zegarków cyfrowych, z których każda będzie wyposażona w wiele elementów, które można spersonalizować.

 • Premiera MICHAEL KORS ACCESS na nowych rynkach światowych

W 2017 r. linia elektronicznych akcesoriów do noszenia marki Michael Kors Access będzie miała premierę na kilku nowych rynkach, w tym na terenie Chin kontynentalnych, Brazylii i wielu innych.

„Zegarki smartwatch z wyświetlaczem marki MICHAEL KORS ACCESS cieszą się ogromną popularnością wśród osób ceniących zegarki, które są zarówno eleganckie, jak i funkcjonalne - mówi David Singleton, wiceprezes Android Engineering w Google. - Cieszymy się na dalszą współpracę z Michael Kors, w ramach której mamy nadzieję stworzyć nowe wspaniałe urządzenia, które pozwolą użytkownikom wyrazić swój styl i jednocześnie pozostać w stałym kontakcie online dzięki najnowszym funkcjom Android Wear 2.0”.

„Przy okazji premiery oświadczyliśmy, że będziemy wsłuchiwać się w głosy naszych klientów, rozwijając naszą linię elektronicznych akcesoriów do noszenia - mówi John Idol, prezes i dyrektor generalny Michael Kors. - Nasi klienci nie pozostawiają wątpliwości, że bardzo zależy im na łączności z internetem, łatwości otrzymywania powiadomień z ulubionych aplikacji i elastyczności w tworzeniu własnych ustawień. Mamy przyjemność zaprezentować im nowe zegarki i programy, które spełniają te i wiele innych życzeń oraz są dostępne w niespotykanej dotąd liczbie miejsc na świecie”.

Ceny zegarków smartwatch z ekranem dotykowym MICHAEL KORS ACCESS zaczynają się od 350 dolarów. Najtańsze zegarki hybrydowe kosztują z kolei 250 dolarów, a ceny monitorów aktywności zaczynają się od 95 dolarów. Urządzenia te można kupić w sklepach Michael Kors, na stronie MichaelKors.com oraz w wybranych domach towarowych i sklepach specjalistycznych.

MICHAEL KORS ACCESS - zegarki smartwatch z ekranem dotykowym

Wszystkie zegarki smartwatch MICHAEL KORS ACCESS z ekranem dotykowym są wyposażone w funkcje, które użytkownik może dostosować do własnych potrzeb - dlatego są one idealne dla klientów marki, którzy są osobami o wyszukanym guście, prowadzą intensywny tryb życia oraz cenią sobie bycie w stałym kontakcie online:

 • ekskluzywne tarcze Michael Kors, które zmieniają się za przesunięciem palca - cyfrowy chronograf zaprojektowany z myślą o wizytach na siłowni lub lśniąca mozaika idealnie pasująca na wieczorne wyjścia,
 • setki możliwych kombinacji ustawień tarczy zegarka, w tym kolorystycznych oraz elementów tarczy,
 • napędzane technologią Android Wear 2.0 zegarki smartwatch z ekranem dotykowym zapewniają:
  • możliwość pobierania aplikacji zewnętrznych producentów za pośrednictwem Google Play Store,
  • możliwość skorzystania z pomocnika Google Assistant™ poprzez przytrzymanie włącznika albo komunikat głosowy "Ok Google". Możesz zapytać go o pogodę, ustawić przypomnienie, zapytać o drogę i wiele innych rzeczy,
  • indywidualne dostosowywanie tarcz zegarka, kombinacji kolorów i informacji tak, by odzwierciedlały nasz styl, nastrój i sposób życia,
  • monitorowanie w trakcie biegu, jazdy na rowerze, ćwiczeń (np. podciągnięć i pompek) i wielu innych aktywności za pomocą Google Fit,
  • pomiar liczby kalorii, tempa, odległości i dodatkowych ćwiczeń według ustawień,
  • streamowanie muzyki prosto z zegarka za pośrednictwem aplikacji Google Play Music dla użytkowników dysponujących połączeniem telefonicznym albo WiFi.
 • wymienne paski ze skóry, silikonu lub stali nierdzewnej,
 • różne warianty dla kobiet i mężczyzn,
 • ładowanie magnetyczne.

Więcej informacji można znaleźć na:

Michael Kors Access: http://www.michaelkors.com/Access
Destination Kors: http://www.destinationkors.com/
Michael Kors na Instagramie: http://instagram.com/michaelkors
Michael Kors na Facebooku: http://www.facebook.com/michaelkors
Michael Kors na YouTubie: https://www.youtube.com/user/michaelkors
Michael Kors na Snapchacie: https://www.snapchat.com/add/michaelkors
Michael Kors na Twitterze: http://twitter.com/michaelkors
Michael Kors na Pintereście: https://www.pinterest.com/michaelkors/
Michael Kors na Weibo: http://weibo.com/michaelkors
Wyszukaj “Michael Kors” na Weixin i WeChat
Wyszukaj “Michael Kors” na LINE Japan

Michael Kors

Michael Kors to światowej sławy, wielokrotnie nagradzany projektant luksusowych dodatków do odzieży i ubrań. Firma nosząca jego nazwisko powstała w 1981 r. Obecnie zajmuje się ona produkcją szerokiego asortymentu artykułów oferowanych w kolekcjach Michael Kors Collection, MICHAEL Michael Kors oraz Michael Kors Mens: dodatków do odzieży, odzieży gotowej, obuwia, zegarków, akcesoriów elektronicznych do noszenia, zegarków oraz pełną linię perfum. Sklepy Michael Kors, prowadzone bezpośrednio przez firmę lub pośrednio przez licencjonowanych partnerów, znajdują się w najbardziej prestiżowych lokalizacjach na świecie: Nowym Jorku, Beverly Hills, Chicago, Londynie, Mediolanie, Paryżu, Monachium, Stambule, Dubaju, Seulu, Tokio i Hong-Kongu.

Wypowiedzi prognozujące

Niniejsza informacja prasowa zawiera wypowiedzi prognozujące. Ze względu na liczne czynniki niepewności i zmienne uwarunkowania dotyczące działalności i otoczenia każdej ze spółek, których nie są one w stanie przewidzieć i na które nie mają wpływu, do wypowiedzi tych nie należy przykładać nadmiernej wagi. Wypowiedzi prognozujące zawierają informacje na temat możliwych lub zakładanych wyników działalności spółek, a także wzmianki na temat ich strategii biznesowych. Zazwyczaj pojawiają się w nich takie wyrazy i zwroty jak "może", "będzie", "powinien", "uważa", "spodziewa się", "oczekuje", "zamierza", "planuje", "szacuje" itp. Zawarte w niniejszej wiadomości wypowiedzi prognozujące opierają się na założeniach wynikających z doświadczenia branżowego kierownictwa spółek, a także związane są z ich oceną historycznych tendencji, aktualnych uwarunkowań, przewidywań dotyczących przyszłych wydarzeń oraz innych czynników, które w ich ocenie należy uwzględnić. Należy mieć świadomość, że wypowiedzi te nie stanowią gwarancji wykonania ani wyników. Są one obarczone zarówno znanymi, jak i nieznanymi czynnikami ryzyka i niepewności oraz założeniami. W ocenie spółek wypowiedzi prognozujące oparte są na racjonalnych założeniach, niemniej należy pamiętać o wielu czynnikach, jakie mają wpływ na ich wyniki finansowe i działalność, i które mogą skutkować istotnymi rozbieżnościami między rzeczywistymi wynikami a informacjami zawartymi w wypowiedziach prognozujących. Czynniki te zostały omówione bardziej szczegółowo w dziale "Czynniki ryzyka" oraz innych działach dorocznego sprawozdania Michael Kors na formularzu 10-K za rok obrotowy zakończony 2 kwietnia 2016 r. (nr ref.: 001-35368), a także w sprawozdaniu kwartalnym za kwartał obrotowy zakończony 2 lipca 2016 r. na formularzu 10-Q (sygn. akt 001-35368), przedłożonych Komisji Papierów Wartościowych i Giełd.

Android Wear™ działa na telefonach obsługujących systemy Android 4.3 i nowsze albo iOS 8.2 i nowsze. W zależności od platformy mogą istnieć różnice w obsługiwanych funkcjach. Kompatybilność urządzenia można sprawdzić na stronie g.co/wearcheck albo telefonie z Androidem lub iPhone®. Google, Android i Android Wear stanowią znaki handlowe Google Inc. iPhone stanowi znak handlowy Apple, Inc. Qualcomm i Snapdragon stanowią znaki handlowe Qualcomm Incorporated.

Oficjalną, obowiązującą wersję niniejszego zawiadomienia stanowi tekst oryginalny sporządzony w języku źródłowym. Tekst tłumaczenia służy wyłącznie celom orientacyjnym, został sporządzony wyłącznie dla celów ułatwienia zrozumienia zawiadomienia i należy interpretować go w odniesieniu do tekstu źródłowego, który jest jedyną wersją mającą skutki prawne.

Contacts

ICR, Inc.
Jean Fontana
tel. 203-682-1214
e-mail: jean.fontana@icrinc.com

Media
ICR, Inc.
Alecia Pulman
tel. 646-277-1231
e-mail: KorsPR@icrinc.com

Contacts

ICR, Inc.
Jean Fontana
tel. 203-682-1214
e-mail: jean.fontana@icrinc.com

Media
ICR, Inc.
Alecia Pulman
tel. 646-277-1231
e-mail: KorsPR@icrinc.com