Nový globální tým PwC pro firemní daňové služby

Globální tým pro firemní daňová řešení tvoří bývalí daňoví odborníci společnosti GE

NEW YORK--()--PwC dnes zveřejnila průkopnickou smlouvu s firmou GE na poskytování integrovaných podnikem řízených daňových služeb na globální bázi. V rámci této smlouvy společnost PwC zaměstná více než 600 členů vysoce uznávaného daňového týmu společnosti GE a získá její daňové technologie. PwC se tak dále zaměřuje na roli daní v budoucnosti (Tax Function of The Future) a na zajištění globálních podnikových daňových řešení na trhu.

PwC disponuje největší daňovou praxí ve Spojených státech amerických a ve světě s globální sítí 41 000 daňových profesionálů, kteří pracují ve 157 zemích. Společnost věří, že s využitím osvědčených zkušeností a znalostí týmu GE bude schopna rozpoznat budoucí potřeby rychle se měnícího trhu.

„Síla talentů ze společnosti GE, které se stanou součástí naší firmy, je pozoruhodná,“ řekl místopředseda představenstva a vedoucí partner společnosti PwC Mark Mendola. „Toto uspořádání nám umožní nadále poskytovat našim klientům ty nejlepší daňové služby ve stále nestálejším a nejistějším prostředí. Spojení talentů GE s rozsáhlými možnostmi společnosti PwC nám umožní zajišťovat služby v duchu vize Role daní v budoucnosti ve světě, který stále více prostupují digitální technologie.“

Smlouva se společností PwC přichází poté, co firma GE přehodnotila optimální zajišťování důležitých daňových služeb v globálním měřítku v současné době a do budoucna. Nový globální tým pro firemní daňová řešení bude součástí daňové divize společnosti PwC a bude poskytovat řízené služby nejen společnosti GE, ale také dalším klientům PwC. Pětiletá smlouva, kterou lze prodloužit, začne platit od 1. dubna 2017.

Zástupce předsedy představenstva a hlavní daňový poradce společnosti GE Mike Gosk dodal: „Tato smlouva nám zajistí stálý přístup k prvotřídním znalostem předních světových expertů, stejně jako flexibilitu při uspokojování požadavků měnícího se portfolia společnosti GE. Jsme velmi rádi, že můžeme prohloubit naši dlouhodobou spolupráci s firmou PwC takovým způsobem, který umožní dalším předním firmám napojit se na nejlepší daňový tým na světě a zároveň poskytnout jedinečné kariérní možnosti pro špičkové profesionály společnosti.“

O společnosti PwC

V PwC usilujeme o budování důvěry ve společnosti a řešení důležitých problémů. Představujeme síť firem ve 157 zemích s více než 223 000 lidmi, kteří se snaží dodávat kvalitní služby v oblasti pojištění, poradenství a daní. Další informace naleznete na internetové adrese www.pwc.com, kde nám rovněž můžete sdělit, co je pro vás důležité.

Společnost PwC spadá pod síť PwC a podléhá jedné nebo více členským firmám, z nichž každá představuje nezávislý právní subjekt. Další podrobnosti naleznete na internetové adrese www.pwc.com/structure .

© 2017 PwC. Veškerá práva vyhrazena.

O společnosti GE

Společnost GE (burzovní index NYSE: GE) je světová firma působící v oblasti digitálních technologií, která mění průmysl pomocí strojů řízených počítačovými programy a propojených, citlivých a průkopnických řešení. Společnost GE je organizována na základě výměny znalostí tzv. "GE Store," jehož prostřednictvím může každý podnik sdílet a má přístup ke stejným technologiím, trhům, strukturám a intelektu. Každá invence dále posunuje modernizaci a aplikace ve všech průmyslových odvětvích. Díky lidem, službám, technologiím a rozsahu přináší společnost GE zákazníkům lepší výsledky, protože chápe, co průmysl vyžaduje. www.ge.com

Text této zprávy v původním, zdrojovém jazyce je oficiální verzí. Překlad této zprávy do jiných jazyků poskytujeme pouze jako doplňkovou službu. Text zprávy v původním, zdrojovém jazyce je jedinou právně závaznou verzí této tiskové zprávy.

Contacts

Média:
PwC
Lina Woods
Tel : 202-367-6602
Email : Lina.m.woods@pwc.com

Contacts

Média:
PwC
Lina Woods
Tel : 202-367-6602
Email : Lina.m.woods@pwc.com