Společnosti Business Wire a Agility PR Solutions se dohodly na spolupráci, aby rozšířily dosah médií a analytické možnosti

Simplify the communications lifecycle (Graphic: Business Wire)

Simplify the communications lifecycle (Graphic: Business Wire)

NEW YORK--()--Společnosti Business Wire a Agility PR Solutions oznámily, že navázaly novou strategickou spolupráci, aby mohly poskytovat profesionálům z oblasti komunikace širší nabídku v oblasti distribuce, monitorování a mediální analytiky. Tento počin obohatí stávající rozsáhlou sadu komunikačních nástrojů společnosti Business Wire, neboť nabídne klientům bezproblémové a cenově efektivní řešení pro integraci širšího dosahu médií a monitorování více kanálů do jejich komunikačních kampaní.

Tato tisková zpráva zahrnuje multimediální obsah. Kompletní zprávu si můžete prohlédnout zde: http://www.businesswire.com/news/home/20161206005339/en/

„Závazek vůči zákazníkům je pro společnost Business Wire nadále nejdůležitější prioritou. Nová spolupráce s firmou Agility PR Solutions pomůže našim zákazníkům zdokonalit jejich komunikační kampaně, díky lepšímu zacílení na příslušné novináře a osoby, které mají vliv, aktuální informovanosti o důležitých průmyslových trendech a měření skutečné efektivity jejich vzkazu,“ řekla Cathy Baron Tamrazová, generální ředitelka společnosti Business Wire.

Od roku 2003 organizace důvěřují společnosti Agility PR Solutions, nyní dceřiné firmě společnosti Innodata (burzovní index NASDAQ:INOD) díky jejím databázím médií, monitorování a analytickým potřebám.

„Tato vzrušující nová spolupráce s firmou Business Wire poskytne klientům kompletní komunikační řešení pro distribuci, cílení a monitorování. S doplňkovými produkty a úsilím o úspěch klientů, pomohou naše společná řešení profesionálům z oblasti PR zviditelnit své strategie v oblasti vztahů s veřejností a komunikace,“ řekl generální ředitel společnosti Agility PR Solutions Martin Lyster.

Díky strategické spolupráci firem Agility PR Solutions a Business Wire mohou zákazníci:

• Identifikovat ty osobnosti, které mají vliv: Prohledejte databázi médiíspolečnosti Agility, která obsahuje téměř 800 000 ověřených kontaktů ve více než 200 zemích a vytvořte a uložte si seznamy zákazníků. Další informace, jako například, jak chtějí být novináři angažováni a co je zajímá, pomůže klientům společnosti Business Wire strategicky zaměřit tisk a navázat na zprávy, které se objeví ve zpravodajských kanálech.

• Zdůraznit to, co chtějí sdělit: Rozšířené služby společnosti Business Wire s personalizovaným přesahem na klíčové vlivné osoby, integrovaným rozesíláním emailů a zapojením sledovacích nástrojů společnosti Agility. Rychle identifikuje kontakty pro další komunikaci sledováním toho, kdo otevřel nebo klikl na emaily.

• Monitorování pokrytí: Nový vztah společnosti Business Wire s firmou Agility PR Solutions poskytuje celou řadu služeb v oblasti monitorování médií. Jde buď o služby, které mohou zákazníci realizovat sami nebo mohou využít komplexní nabídku. Sledování populárních témat, smýšlení zákazníků, podíl ratingů konkrétního inzerenta, konkurence a aktivity v oblasti sociálních médií.

• Měření dopadu: Klienti mohou posoudit úspěšnost úsilí v oblasti komunikace prostřednictvím integrovaných reportů a získají aplikovatelné poznatky o efektivitě úsilí v oblasti komunikace pomocí předem připravených nebo na míru šitých reportů.

Důležitou složkou tohoto nového vztahu je úsilí firmy Business Wire i Agility PR Solutions o zajištění vynikající podpory a služeb pro zákazníky. Klienti, kteří využijí výhod těchto nových komunikačních služeb, se mohou spolehnout na společnost Agility PR Solutions, která jim poskytne podporu nad běžný rámec, aby získali ze svých investic co nejvíc.

Tato nová strategická spolupráce mezi firmami Business Wire a Agility PR Solutions je již zahájena a měla by pomoci zákazníkům vytvářet a budovat komunikační strategie pro rok 2017 a následující období.

O společnosti Business Wire:

Společnost Business Wire, součást firmy Berkshire Hathaway, je světová jednička v distribuci tiskových zpráv a zpřístupňování informací na základě regulačních požadavků. Profesionálové z oblastí jako je například komunikace s investory, s veřejností, veřejná politika a marketing spoléhají na společnost Business Wire při cílené distribuci novinek a multimediálního obsahu důležitého pro trhy, při užívání online redakcí a internetových stránek pro vztahy s investory a platformy s marketingovým obsahem, při zapojení společnosti a vytváření analýz oslovených, tedy na zlepšení interakce se specifickými cílovými trhy. Společnost Business Wire, založená v roce 1961, představuje důvěryhodný zdroj pro zpravodajské organizace, novináře, profesionály z oblasti investic a regulačních orgánů, dodává zprávy přímo do vydavatelských systémů a předních internetových zpravodajských zdrojů prostřednictvím své simultánní sítě NX Network, která je chráněna několika patenty. Společnost Business Wire má 29 poboček na celém světě, aby dokázala spolehlivě uspokojit různé potřeby profesionálů z oblasti komunikace a zpravodajství. V roce 2015 společnost Business Wire navázala spolupráci s firmou Al Roker Entertainment, aby vytvořily společnost BizWireTV, zpravodajský program ve formátu digitálního videa vysílaný dvakrát týdně, který zahrnuje nejdůležitější populární zprávy dostupné na zpravodajských kanálech.

Další informace naleznete na services.BusinessWire.com a Tempo, zdroji společnosti Business Wire pro průmyslové trendy; sledujte aktuality na Twitteru: @businesswirenebo na Facebooku.

Klikněte zde, pokud si chcete objednat mobilní upozornění pro Business Wire .

O společnosti Agility PR Solutions

Společnost Agility PR Solutions poskytuje databáze médií, monitorování a analytická řešení pro zjednodušení životního cyklu komunikace. Od roku 2003 důvěřují klienti našim nástrojům a službám, které jim umožňují identifikovat vlivné osobnosti, zdůraznit to, co chtějí sdělit, monitorovat pokrytí a měřit výsledky. Společnost Agility PR Solutions, dceřiná firma společnosti Innodata (burzovní index NASDAQ:INOD), se snaží uspokojit všechny klienty - a my máme nejvyšší míru retence v průmyslu, abychom to dokázali. Pokud chcete získat další informace , navštivte stránky www.agilitypr.com a sledujte nás na Twitteru @agilityprs

Text této zprávy v původním, zdrojovém jazyce je oficiální verzí. Překlad této zprávy do jiných jazyků poskytujeme pouze jako doplňkovou službu. Text zprávy v původním, zdrojovém jazyce je jedinou právně závaznou verzí této tiskové zprávy.

Contacts

Business Wire
Scott Fedonchik, Tel : +1 212-752-9600
Viceprezident marketingu
Email : Scott.fedonchik@businesswire.com
nebo
Agility PR Solutions
Dawn Smeaton, Tel : +1 613-762-8483
Ředitel marketingu
Email : dawn.smeaton@agilitypr.com

Contacts

Business Wire
Scott Fedonchik, Tel : +1 212-752-9600
Viceprezident marketingu
Email : Scott.fedonchik@businesswire.com
nebo
Agility PR Solutions
Dawn Smeaton, Tel : +1 613-762-8483
Ředitel marketingu
Email : dawn.smeaton@agilitypr.com