Nuvias wzmacnia pozycję lidera dystrybucji w regionie EMEA zdobywając wiele nagród

SIPHON, Wick Hill oraz Zycko - będące częścią grupy dystrybucyjnej Nuvias działającej w całym regionie EMEA - ogłosiły zdobycie prestiżowych nagród branżowych

Paul Eccleston, Chief Executive Officer (CEO) Nuvias Group "...the industry leading solutions and services that all companies in the Group provide are available to channel partners across EMEA." (Photo: Business Wire)

LONDYN--()--Wszystkie trzy spółki wchodzące w skład Nuvias Group - wysokowartościowego koncernu działającego w całym regionie EMEA, który na nowo definiuj międzynarodową, specjalistyczną dystrybucję IT - ogłosiły zdobycie ważnych nagród w 2016 r.

SIPHON - specjalista w dziedzinie komunikacji zintegrowanej - została uznana za 24. najszybciej rozwijającą się firme technologiczną w Wielkiej Brytanii w ramach prestiżowych rankingów firmy Deloitte UK Technology Fast 50 .

Wick Hill – ekspert w branży bezpieczeństwa - jako pierwsza spółka w historii otrzymała po raz trzeci renomowany tytuł czasopisma CRN Security Distributor of the Year 2016 (Dystrybutor Zabezpieczeń 2016 Roku).

A także Zycko - profesjonalista w dziedzinie zaawansowanych usług sieciowych - zdobył dwie nagrody Lifesize®, globalnego przedsiębiorstwa oferującego innowacyjne rozwiązania w zakresie technologii wideokonferencji.Firma Zycko otrzymała również tytuł EMEA Distributor of the Year 2016 (Dystrybutor Regionu EMEA 2016 Roku) oraz EMEA Marketing Partner 2016 (Partner Marketingowy Regionu EMEA 2016 Roku).

Paul Eccleston, CEO Nuvias Group, powiedział: „Nagrody te są potwierdzeniem znaczących osiągnięć wszystkich spółek Grupy w 2016 r. stanowiąc o ich zaangażowaniu i zdolności dostarczania znakomitych rozwiązań partnerom sprzedaży pośredniej. Pomimo że dwie nagrody mają zakres brytyjski, to najlepsze na rynku rozwiązania i usługi oferowane przez wszystkie firmy należace do Nuvias Group są dostępne dla partnerów w całym regionie EMEA.

„Dla przykładu, przez kilka ostatnich miesięcy podpisaliśmy umowy obejmujące cały region EMEA z firmami Malwarebytes, Nokia oraz HID Global. Nagrody te uzasadniają również włączenie tych trzech marek do portfela Nuvias Group, będących innowacyjnymi organizacjami nastawionymi na rozwój i doskonałość techniczną, a także zdolność realizacji potrzeb partnerów sprzedaży pośredniej i dostawców“.

SIPHON

SIPHON, lider w zakresie rozwiązań komunikacji zintegrowanej i integrator technologii sprzedaży pośredniej został uznany przez firmę Deloitte za 24. najszybciej rozwijającą się firme w Wielkiej Brytanii. Drugi rok z rzędu spółka została sklasyfikowana w prestiżowym rankingu Deloitte UK Technology Fast 50.

Deloitte UK Technology Fast 50 jest to ranking 50 najszybciej rozwijających się przedsiębiorstwo technologicznych w Wielkiej Brytanii. Najważniejszym kryterium jest wzrost służący innowacyjności i przedsiębiorczości. Ranking oparto na procentowym wzroście przychodów na przestrzeni ostatnich czterech latdo 31 maja 2016 r., w którym to okresie spółka SIPHON zanotowała wzrost o 723%.

David Cobb, główny partner programów Deloitte UK Technology Fast 50 oraz Technology Fast 500 EMEA, stwierdził: „Fakt trafienia do rankingu Deloitte UK Technology Fast 50 świadczy o zaangażowaniu firmy SIPHON w technologię. Przy współczynniku wzrostu na poziomie 723% w czteroletnim okresie SIPHON potwierdził, iż jej liderzy mają wizję i determinację niezbędne do rozwoju w warunkach silnej konkurencji“.

Steve Harris, dyrektor zarządzający SIPHON, powiedział: „To dla nas wielki zaszczyt ponownie trafić do rankingu Deloitte UK Technology Fast 50. Znaczny wzrost potwierdzony tą nagrodą tylko pokazuje, ilu partnerów sprzedaży pośredniej w dziedzinie komunikacji zintegrowanej polega na nas jako swoim zaufanym partnerze technologicznym w zakresie usług w chmurze, Microsoft Skype for Business (SfB) oraz od niedawna ofert wideo i współpracy“.

Wick Hill

Wick Hill, jeden z głównych światowych dystrybutorów z wartością dodaną nastawiony na bezpieczeństwo, po raz pierwszy w historii zdobył już po raz trzeci tytuł CRN’s Security Distributor of the Year (Dystrybutora Zabezpieczeń Roku Magazynu CRN). Tylko niektóre z osiągnięć Wick Hill w 2016 r., które przyczyniły się do przyznania jej tego tytułu to -

  • 34% wzrost sprzedaży w Wielkiej Brytanii przy ulepszonej obsłudze sprzedawców i dostawców.
  • Firma uznana przez London Stock Exchange za jedną z 1000 przedsiębiorstwo, które inspirują Wielką. Brytanię (drugi rok z rzędu).
  • Znacznie zwiększona sprzedaż na rzecz wielu dostawców i sprzedawców – jednym z przykładów był fenomenalny wzrost sprzedaży o 93% z partnerem sprzedaży pośredniej Rockford IT.
  • Wprowadzenie przełomowego Partner Enablement Portal gromadzącego w jednym miejscu treści różnych partnerów i oferującego kompleksową mieszankę automatyzacji marketingowej, bogatych treści oraz skutecznego systemu raportowania partnerów sprzedaży pośredniej. Jeden ze sprzedawców stwierdził: „Dzięki PEP sprzedaż wzrosła w zeszłym roku aż o 290%“.
  • 40. rocznica działalności w branży IT.
  • Nowe biuro w Wiedniu.
  • Obecność podczas Infosecurity Europe z dostawcami i sprzedawcami co pozwoliło wygenerować ponad 2,5 mln funtów potencjalnej wartości współpracy.

Ian Kilpatrick, EVP Cyber Security Nuvias Group oraz prezes Wick Hill, powiedział:

„Niełatwo jest zdobyć ten tytuł i jestem dumny z całego zespołu, który sprawił, że po raz pierwszy w historii tego konkursu zdobyliśmy trzeci rok z rzędu tytuł CRN Security Distributor of the Year . Jest to potwierdzeniem tego, co udało nam się osiągnąć na rzecz dostawców i partnerów w Wielkiej Brytanii i krajach niemieckojęzycznych (DACH) i co osiągamy w całym regionie EMEA będąc częścią Nuvias Group“.

Zycko

Zycko, międzynarodowy specjalistyczny dystrybutor zaawansowanych rozwiązań sieciowych zdobył nagrody Lifesize® EMEA Distributor of the Year 2016 oraz EMEA Marketing Partner 2016 .

David Galton-Fenzi, dyrektor handlowy Nuvias Group oraz dyrektor generalny Zycko, powiedział: „Fakt ponownego docenienianaszego zaangażowania i jakości usług ze strony Lifesize na rzecz naszych partnerów, zachęca nas do dalszych innowacji i rozwoju portfela światowej klasy usług świadczonych w całym regionie EMEA. Uznanie, jakim się cieszymy, jest odzwierciedleniem nie tylko naszego sukcesu, ale również sukcesów naszych klientów i dodatkowo wzmacnia determinację naszego zespołu do ulepszania otaczającego nas świata“.

Craig Malloy, dyrektor generalny Lifesize, dodał: „Nasi partnerzy dodają naszej firmie olbrzymią wartość. Z ogromną przyjemnością wyróżniamy naszego wieloletniego partnera Zycko –członka Nuvias Group – tymi dwiema nagrodami, doceniając jej konsekwencję w świadczeniu usług oraz jakość marketingową, które oferuje swoim partnerom, a co za tym idzie niezwykły rozmach, z którym zwiększa produktywność w miejscu pracy organizacji różnych rozmiarów“.

Od ponad 10 lat firma Lifesize jest w czołówce współpracy wideo dostarczając wysokiej jakości rozwiązania zaprojektowane w celu przybliżania sobie ludzi. Dzięki pasji wprowadzania nieustających innowacji i obsesji na punkcie sukcesu klientów Lifesize oferuje niespotykane doświadczenie wideokonferencyjne – łączące najlepszą w swojej klasie aplikację wideokomunikacji opartej na chmurze z wykorzystaniem łatwych w użyciu systemów kamer HD i telefonów z funkcją plug-and-play do każdej sali konferencyjnej.

O Nuvias Group

Nuvias jest działającym w regionie EMEA wyspecjalizowanym dystrybutorem budowanym przez Rigby Private Equity (RPE) w celu zdefiniowania na nowo międzynarodowej, wyspecjalizowanej dystrybucji wartości w sektorze informatycznym. Grupa zapewnia jednolitą ofertę i jej spójną realizację w regionie EMEA, umożliwiając osobom działającym w kanale dystrybucji i dostawcom tworzenie wyjątkowej wartości biznesowej dla klientów oraz tworząc nowe standardy sukcesu dla kanału dystrybucji.

Grupa obejmuje firmę Wick Hill, wielokrotnie nagradzanego i oferującego wartość dodaną dystrybutora specjalizującego się w kwestiach bezpieczeństwa; firmę Zycko, wyspecjalizowanego dystrybutora działającego w regionie EMEA, który skupia się na zaawansowanych sieciach, oraz firmę SIPHON Networks, wielokrotnie nagradzanego integratora oferującego rozwiązania i technologię w zakresie komunikacji zintegrowanej. Wszystkie trzy firmy posiadają doświadczenie w oferowaniu innowacyjnych rozwiązań technologicznych opracowanych przez światowej klasy dostawców oraz zapewnianiu rozwoju rynkowego partnerów i klientów. Grupa posiada 17 biur w regionie EMEA, które obsługują również inne państwa. Obroty Nuvias Group przekraczają 330 mln USD.

Wszelkie znaki handlowe są własnością ich odpowiednich właścicieli

Contacts

Prasa:
Annabelle Brown, 01326 318212
email pr@nuvias.com
Wick Hill https://www.wickhill.com
Zycko http://www.zycko.com
SIPHON http://www.siphonnetworks.com

Contacts

Prasa:
Annabelle Brown, 01326 318212
email pr@nuvias.com
Wick Hill https://www.wickhill.com
Zycko http://www.zycko.com
SIPHON http://www.siphonnetworks.com