Spraykoppen uit serie 781Mini van NordsonEFD zorgen voor uitzonderlijk uniforme spuitpatronen in kleinere vormfactor

Nordson EFD's new 781Mini spray valve delivers a narrower, more uniform spray pattern than previously possible, with consistent area coverage as small as 1 mm (0.04") wide. (Photo: Business Wire)

EAST PROVIDENCE, R.I.--()--Het Nordson-bedrijf Nordson EFD, wereldleider in systemen voor nauwkeurige vloeistoftoediening, heeft zijn nieuwe serie spraykoppen voor kleine volumes en lage druk onthuld, de 781Mini ™ Series. De spraykoppen hebben een verbeterd ontwerp voor kleinere, uniformere spraypatronen en grotere capaciteit in complexe, kleine ruimtes.

Het verbeterde mondstuk van de 781Mini zorgt ervoor dat de luchtdruk accurater wordt gericht, zodat de spuitpatronen uniformer zijn en lijnen scherper worden gedefinieerd. Dankzij de nauwkeurige aansturing van de spray zijn de spraykoppen ideaal voor toepassingen met vloeistoffen met lage tot middelmatige viscositeit, bijvoorbeeld bij de productie van mobiele apparatuur, wearables en elektronica en in de medische sector.

Deze bekendmaking is officieel geldend in de originele brontaal. Vertalingen zijn slechts als leeshulp bedoeld en moeten worden vergeleken met de tekst in de brontaal, welke als enige rechtsgeldig is.

Contacts

Ideagraphics, Inc.
Gaylen Whittier (agency), +1 401-438-9727
gaylen@ideagrfx.com
of
Nordson EFD
Global
Natalie Tomasso, +1-401-431-7173 (USA)
Marketing Communications Specialist
natalie.tomasso@nordsonefd.com
of
Europe
+44 (0) 1582 666334
europe@nordsonefd.com
of
China
+86 (21) 3866 9006
china@nordsonefd.com
of
Japan
+81 (03) 5762 2760
japan@nordsonefd.com
of
SEAsia
+65 6796 9522
sin-mal@nordsonefd.com
of
India
+91 80 4021 3600
india@nordsonefd.com

Contacts

Ideagraphics, Inc.
Gaylen Whittier (agency), +1 401-438-9727
gaylen@ideagrfx.com
of
Nordson EFD
Global
Natalie Tomasso, +1-401-431-7173 (USA)
Marketing Communications Specialist
natalie.tomasso@nordsonefd.com
of
Europe
+44 (0) 1582 666334
europe@nordsonefd.com
of
China
+86 (21) 3866 9006
china@nordsonefd.com
of
Japan
+81 (03) 5762 2760
japan@nordsonefd.com
of
SEAsia
+65 6796 9522
sin-mal@nordsonefd.com
of
India
+91 80 4021 3600
india@nordsonefd.com