W nowej kampanii H&M New Modern Essentials wszyscy ubierają się tak stylowo jak David Beckham

H&M Modern Essentials Selected By David Beckham (Photo: Business Wire)

NOWY JORK--()--Będący ikoną stylu David Beckham zakończył przygotowywanie swojej najnowszej kampanii dla H&M na potrzeby nowej kolekcji Modern Essentials wiosna 2016 wybranej właśnie przez niego. Reklamę nagrano na ulicach Lizbony, gdzie David odkrywa, że wszyscy chcą się ubierać tak jak on. Nowa kolekcja Modern Essentials selected by David Beckham trafi do wybranych sklepów 18 lutego, a także będzie dostępna w Internecie na hm.com.

To już drugi raz, kiedy David współpracował z reżyserem Fredrikiem Bondem. Ponownie wykorzystano motyw poprzedniej reklamy, w której to Kevin Hart ubierał się zupełnie jak David. W nowej produkcji Beckham wychodzi z hotelu i odkrywa, że wszyscy wokół są ubrani dokładnie tak jak on - deskorolkowcy, małe dziecko, babcia i wszyscy pozostali mieszkańcy miasta. Filmowi będzie towarzyszyć kampania w mediach drukowanych ze zdjęciami autorstwa Mario Sorrentiego.

Kampania podkreśla rolę Davida jako ikony stylu dla milionów mężczyzn na całym świecie. Dla niego najważniejsze jest łączenie tradycyjnej odzieży męskiej z oryginalnymi pomysłami, które przyczyniają się do rozwoju mody męskiej. Elementy ubioru, które David ma na sobie w filmie i które sam wybrał z kolekcji Modern Essentials, stanowią doskonały przykład jego ponadczasowego stylu.

"Zawsze świetnie się bawię podczas kręcenia filmów do kampanii H&M. Ludzie z H&M naprawdę rozumieją mój styl i poczucie humoru. Świetnie się czułem, mogąc zaprezentować się w tak stylowych ubiorach, zarazem dobrze się bawiąc" - powiedział Beckham.

Omawiana kampania jest najnowszym przedsięwzięciem związanym z kolekcją Modern Essentials selected by David Beckham. Na każdy sezon modowy David wybiera swoje ulubione elementy mody męskiej z kolekcji H&M Modern Essentials, tworząc garderobę unowocześnionych produktów podstawowych i nowych klasyków, na których panowie mogą polegać przez cały sezon.

Aby obejrzeć film promujący kampanię, kliknij tutaj.
Aby zobaczyć zdjęcia promujące kampanię, kliknij tutaj.
Aby obejrzeć zdjęcia produktów w ramach kampanii, kliknij tutaj.

Spółka H&M Hennes & Mauritz AB (publ) została założona w Szwecji w 1947 r. i jest notowana na giełdzie Nasdaq Stockholm. Działalność H&M opiera się na idei oferowania modnych produktów wysokiej jakości w myśl zasad zrównoważonego rozwoju. Poza H&M grupa obejmuje także takie marki, jak & Other Stories, Cheap Monday, COS, Monki, Weekday oraz H&M Home. Grupa H&M posiada przeszło 3 800 sklepów na 61 rynkach, w tym na rynku franczyzowym. W 2014 r. poziom sprzedaży brutto wyniósł 177 miliardów SEK, a spółka zatrudniała przeszło 132 tys. osób. Więcej informacji można uzyskać na hm.com.

Oficjalną, obowiązującą wersję niniejszego zawiadomienia stanowi tekst oryginalny sporządzony w języku źródłowym. Tekst tłumaczenia służy wyłącznie celom orientacyjnym, został sporządzony wyłącznie dla celów ułatwienia zrozumienia zawiadomienia i należy interpretować go w odniesieniu do tekstu źródłowego, który jest jedyną wersją mającą skutki prawne.

Contacts

KONTAKT:
H&M
Marybeth Schmitt
tel. 212-564-9922
e-mail: Mediarelations.US@hm.com
lub
Paul Wilmot Communications
Nicolette Ficchi
tel. 212-206-7447
e-mail: NFicchi@paulwilmot.com

Contacts

KONTAKT:
H&M
Marybeth Schmitt
tel. 212-564-9922
e-mail: Mediarelations.US@hm.com
lub
Paul Wilmot Communications
Nicolette Ficchi
tel. 212-206-7447
e-mail: NFicchi@paulwilmot.com