Targi 18th Manufacturing World Osaka zakończone ogromnym sukcesem

Wydarzenie zgromadziło pod jednym dachem 1 063 wystawców i 42 216 gości, co stanowi rekordowy rezultat.

Reed Exhibitions Japan announces 18th Manufacturing World Osaka ended up with 1,063 exhibitors 42,216 attendees, 14% up comparing to 2014 (Photo: Business Wire)

OSAKA, Japonia--()--Reed Exhibitions Japan Ltd., największy organizator targów w Japonii – ogłosił, że 18. edycja największych w zachodniej Japonii targów przemysłu produkcyjnego 18th Manufacturing World Osaka, odbywających się w dniach 7 - 9 października 2015 r. w INTEX Osaka, zakończyła się olbrzymim sukcesem. Wydarzenie zgromadziło 1 063 wystawców i 42 216 gości z całego świata.

"Targi 18th Manufacturing World Osaka były wielkim sukcesem. Wydarzeniu towarzyszyła ożywiona atmosfera intensywnych spotkań biznesowych, które odbywały się w całym obiekcie – powiedział Takeshi Fujiwara, dyrektor ds. targów w Reed Exhibitions. - W imieniu zarządu targów chciałbym podziękować wystawcom, gościom, prelegentom i prasie, a także wszystkim pozostałym uczestnikom. Z radością informujemy, że w ostatnim wydarzeniu wzięła udział rekordowa w 18-letniej historii targów liczba wystawców i gości. Z naszej strony będziemy w dalszym ciągu zapewniać przedsiębiorcom solidną bazę dla ich działalności, by mogli nadal przyciągać ważnych specjalistów z całego świata".

Całkowita liczba gości stanowi sumę osób odwiedzających targi 18th Manufacturing World Osaka oraz 3rd Highly-functional Material World Osaka.

Najważniejsze informacje:

- O 14% więcej wystawców: 1 063 w 2015 r. względem 932 w 2014 roku

Chociaż w 2014 r. liczba wystawców osiągnęła najwyższy poziom w siedemnastoletniej historii targów, podczas tegorocznego wydarzenia odnotowano kolejny wzrost – do 1 063 podmiotów.

- Nowy międzynarodowy trend – rekordowa liczba 181 zagranicznych wystawców

Odnotowano najwyższą jak dotąd liczbę wystawców zagranicznych - swoich sił na rynku japońskim postanowiło spróbować 181 firm z 11 państw i regionów spoza Kraju Kwitnącej Wiśni, m.in. z Chin, Niemiec, Hongkongu, Indii, Indonezji, Korei, Singapuru, Tajwanu, Tajlandii, Stanów Zjednoczonych i Wietnamu.

Chiny, Korea, Tajwan i Tajlandia miały własne pawilony narodowe – miejsca spotkań zaawansowanych technologii azjatyckich, napędzających najnowsze trendy międzynarodowe.

Postępująca globalizacja i japońskie ożywienie gospodarcze prowadzą do dynamicznej wymiany pomiędzy zagranicznymi wystawcami i gośćmi z Japonii. Trend ten ma się utrzymać do roku 2016.

Następna edycja Manufacturing World w 2016 roku

Targi Manufacturing World wracają już wkrótce – odbędą się w kwietniu 2016 r. w kolejnym ośrodku japońskiego przemysłu produkcyjnego w Nagoi. "1st Manufacturing World Nagoya" - targi, na które japoński przemysł produkcyjny czeka już od dawna, będą miały miejsce w kwietniu 2016 roku.

Dla wystawców: Ze względu na duże zadowolenie wystawców oraz fakt, że większość z nich już zarezerwowała przestrzeń wystawienniczą na rok 2016, już dziś liczba wolnych miejsc jest bardzo ograniczona. Podmioty zainteresowane udziałem w imprezie w charakterze wystawców już teraz proszone są o kontakt z kierownikiem targów w celu rezerwacji stoiska.

Harmonogram targów w roku 2016

Edycja Nagoja
Termin: 19 - 21 kwietnia 2016 r.
Lokalizacja: Portmesse Nagoya, Japonia
http://www.japan-mfg.jp/en/nagoya/

Edycja Tokio
Termin: 22 - 24 czerwca 2016 r.
Lokalizacja: Tokyo Big Sight, Japonia
http://www.japan-mfg.jp/en/

Edycja Osaka
Termin: 5 - 7 października 2016 r.
Lokalizacja: INTEX Osaka, Japonia
http://www.japan-mfg.jp/en/osaka/

Oficjalną, obowiązującą wersję niniejszego zawiadomienia stanowi tekst oryginalny sporządzony w języku źródłowym. Tekst tłumaczenia służy wyłącznie celom orientacyjnym/sporządzono wyłącznie dla celów ułatwienia zrozumienia zawiadomienia i należy interpretować go w odniesieniu do tekstu źródłowego, który jest jedyną wersją mającą skutki prawne.

Contacts

Reed Exhibitions Japan Ltd.
Kenichi Matsumoto (Mr.), Yifan Wang (Ms.), +81-3-3349-8519
Manufacturing World Show Management
matsumotok001@japan-mfg.jp

Contacts

Reed Exhibitions Japan Ltd.
Kenichi Matsumoto (Mr.), Yifan Wang (Ms.), +81-3-3349-8519
Manufacturing World Show Management
matsumotok001@japan-mfg.jp