Source Photonics demonstreert CWDM QSFP28 transceiver in Spanje

WEST HILLS, Californië--()--Source Photonics heeft vandaag de demonstratie aangekondigd van de CWDM QSFD28 single-mode transceiver, een zend- en ontvangstapparaat met een bereik van tien kilometer, op de 2015 ECOC Show in Feria Valencia in Spanje. De 3.5W QSFP28 transceiver voldoet aan zowel de CWDM4 als CLR4-specificaties en volgt op de productierelease van de Source Photonics QSFP28 LR4 en LR4 Lite die eerder dit jaar zijn aangekondigd. De zender werkt op een energiezuinige EML-gebaseerde technologie en heeft een bereik van tien kilometer. Voor meer informatie over dit product kunt u terecht op onze stand, nummer 302, tussen 28 en 30 september op de ECOC Show in Feria Valencia in Spanje.

Deze bekendmaking is officieel geldend in de originele brontaal. Vertalingen zijn slechts als leeshulp bedoeld en moeten worden vergeleken met de tekst in de brontaal, welke als enige rechtsgeldig is.

Contacts

Press contact:
Source Photonics
Jasmin Basal, 818-885-4202
Marketing Communications Manager
jasmin.basa@sourcephotonics.com

Contacts

Press contact:
Source Photonics
Jasmin Basal, 818-885-4202
Marketing Communications Manager
jasmin.basa@sourcephotonics.com