„Betsafe”: „Instagram” slavenības atbalsta krūts vēža kustību

TA’ XBIEX, Malta--()--„Betsafe” vēlas izteikt atzinību sieviešu, kuras cīnās pret krūts vēzi, drosmei. Atbalsts, kādu šī iniciatīva ir guvusi „Instagram”, ir iedvesmojis mūsu kompāniju sniegt vēl vairāk šim mērķim, sacīja „Betsafe” rīkotājdirektors Džeremijs Teilors.

Šajā viedajā preses relīzē ir multimediju saturs. Pilnīga relīze atrodama šeit: http://www.businesswire.com/news/home/20150702005369/en/

Ar mirkļbirku #daretosupport (#uzdrīkstiesatbalstīt) sievietes var atbalstīt drosmīgas sievietes. Līdz šim kampaņa caur „Instagram” ir sasniegusi vairāk nekā piecus miljonus cilvēku. Līdz šim vairāk nekā 900 sieviešu un vīriešu ir publicējuši savas fotogrāfijas „Instagram”.

Vairāki populāri „Instagram” lietotāji no visas pasaules arī ir pievienojušies šī mērķa vārdā. @carolineroxy,@fielaursenofficial@laura_milenaa@hellylife, un @jossanforsberg ir atbalstījuši, augšupielādējot savas fotogrāfijas „Instagram”.

„Betsafe” vēlas atalgot par visiem attēliem, kas publicēti līdz pirmdienai, 6.jūlijam. Derību kompānija cer ziedot pēc iespējas vairāk un mudina ikvienu #daretosupport.

Pasaules kausa fināla solījums

Pasaules kausam futbolā sievietēm noslēdzoties, „Betsafe” palielina sākuma likmi. „Betsafe” vēlas atalgot Pasaules kausa dalībnieču sasniegumus. Šīs spēlētājas ir iedvesma sievietēm visā pasaulē, un „Betsafe” vēlas godināt viņu drosmi un spēku.

Tādēļ bez ziedojuma viens eiro par katru fotogrāfiju „Instagram”, „Betsafe” sola ziedot 10 tūkstošus eiro fondam „Pink Ribbon Foundation” par katriem vārtiem, kas tiks gūti Pasaules kausa finālspēlē. Ja netiks gūti nevieni vārti, „Betsafe” tāpat ziedos 10 tūkstošus eiro. Jo vairāk vārtu būs, jo lielāks būs ziedojums.

Vairāk lasihttp://promotions.betsafe.com/daretosupport/en/

Par „Betsafe.com”

„Betsafe” pašlaik ir viena no tiešsaistes azartspēļu piedāvājuma tirgus līderēm pasaulē ar vairāk nekā 450 tūkstošiem klientu 100 dažādās valstīs. Pakalpojums piedāvā saviem klientiem plašu inovatīvu produktu, piemēram, pokeru, sporta derības un kazino spēles, izvēli. Kopš oficiālās darbības sākšanas 2006.gada janvārī „Betsafe” ir sevi veidojusi kā vienu no uzticamākajām un drošākajām spēļu kompānijām tirgū.

Contacts

Betsafe
Markus Thunholm
Sponsorship & Event Manager
T: +356 7999 6767
markus.thunholm@betssongroup.com

Contacts

Betsafe
Markus Thunholm
Sponsorship & Event Manager
T: +356 7999 6767
markus.thunholm@betssongroup.com