Společnost Coty Inc. oznámila motivační odměny pro zaměstnance

NEW YORK--()--Společnost Coty (burzovní index NYSE: COTY) (dále jen “společnost”) dnes oznámila, že v souladu s předpisem 303A.08 Burzy cenných papírů v New Yorku udělila motivační zaměstnanecké odměny Eliu Leonimu Scetimu a Camillovi Panemu, kteří byli nově nominováni do funkcí generálního ředitele společnosti a výkonného viceprezidenta divize vývoje kategorií. Jejich jmenování se očekává v červenci.

V souladu s filozofií společnosti podporovat významné majetkové podíly vedoucích pracovníků, vydala společnost nové prioritní akcie série A, které jsou určeny pro další vyrovnání managementu s akcionáři.

Na základě dlouhodobých plánů motivačních opatření společnosti jsou výroční odměny udělovány obvykle po pěti letech od data poskytnutí a zaručení opce a lze je vyměnit za akcie nebo hotovost. Podobně 5 493 894 prioritních akcií série A, které budou vydány Leonimu Scetimu a 645 921 akcií pro Paneho, bude převedeno až po pěti letech a podléhají určitým výjimkám a podmínkám („vázané prioritní akcie série A“). Bude možné je vyměnit za hotovost nebo akcie v hodnotě nepřesahující hodnotu jedné běžné akcie třídy A („běžné akcie“) za každou vydanou vázanou prioritní akcii série A. Vázané prioritní akcie série A jsou směnitelné v opci držitele na základě výhradní volby společnosti, buď za: (i) částku v amerických dolarech za jednu akcii rovnou (A) spravedlivé tržní hodnotě běžných akcií k datu konverze mínus (B) 3 americké dolary plus spravedlivá tržní hodnota běžné akcie k datu udělení, podléhající povinným úpravám (takový rozdíl, “prioritní čistá hodnota”), nebo (ii) takový počet běžných akcií, jejichž celková hodnota, měřená podle spravedlivé tržní hodnoty takových akcií k datu konverze, je rovna prioritní čisté hodnotě. Vázané prioritní akcie série A lze za určitých podmínek rovněž automaticky proplatit v hotovosti nebo umořit.

Správní rada společnosti a podvýbor rady jednohlasně tyto odměny schválily. Výše uvedené odměny nevyžadují souhlas akcionářů a tato tisková zpráva je vydána v souladu s předpisy pro zalistování cenných papírů burzy cenných papírů v New Yorku.

Výhledová prohlášení

Určitá prohlášení v této tiskové zprávě jsou výhledová prohlášení. Tato výhledová prohlášení odráží aktuální názory společnosti Coty s ohledem na její vedení a plány kompenzací. Tato výhledová prohlášení jsou obecně uváděna slovy nebo frázemi jako například “ máme příležitost", "případně", "mohlo by", "zamýšlíme", "budeme", " bychom", “pokračovat” a podobnými slovy nebo frázemi. Skutečné výsledky se mohou od předpokládaných výsledků zcela lišit v důsledku různých rizik a nejasností, jako je například naše schopnost udržet si klíčové zaměstnance a problémy v zavádění našich strategií, včetně jakýchkoli nepřesností v odhadech týkajících se těchto strategií. Další informace o potenciálních rizicích a nejasnostech, které by mohly ovlivnit podnikání a finanční výsledky společnosti Coty jsou uvedeny v kapitole „Rizikové faktory“ a „Diskuze vedení, analýzy finančních podmínek a výsledky operací“ ve výroční zprávě společnosti Coty na formuláři 10-K za fiskální rok končící 30. června 2014 a dalších periodických zprávách, které společnost Coty předložila nebo možná předloží americké Komisi pro cenné papíry (SEC). Společnost Coty nemá žádnou odpovědnost aktualizovat výhledová prohlášení uvedená zde ani jinak.

O společnosti Coty Inc.

Coty je přední kosmetická společnost s ročním čistým obratem ve výši 4,6 miliard dolarů (za daňový rok končící 30. června 2014). Coty byla založena roku 1904 v Paříži a je společností produkující čistě hravou kosmetiku, pod kterou spadají celosvětově známé značky parfémů a kosmetiky pro barvení vlasů a péči o pokožku a tělo. Produkty firmy se prodávají ve více než 130 zemích světa. Produktová nabídka Coty zahrnuje známé globální značky, jako jsou například adidas, Calvin Klein, Chloe, DAVIDOFF, Marc Jacobs, OPI, philosophy, Playboy, Rimmel a Sally Hansen.

Text této zprávy v původním, zdrojovém jazyce je oficiální verzí. Překlad této zprávy do jiných jazyků poskytujeme pouze jako doplňkovou službu. Text zprávy v původním, zdrojovém jazyce je jedinou právně závaznou verzí této tiskové zprávy.

Contacts

Coty
Vztahy s investory
Kevin Monaco
Tel : 212-389-6815
nebo
Kontakt pro média
Jessica Baltera
Tel : 212-389-7584

Contacts

Coty
Vztahy s investory
Kevin Monaco
Tel : 212-389-6815
nebo
Kontakt pro média
Jessica Baltera
Tel : 212-389-7584