AG&P ketina įdarbinti daugiau kaip 2 tūkst. vietos darbuotojų

MANILA, Filipinai--()--„Atlantic Gulf & Pacific Company“ (AG&P), pramoninių užsakomųjų paslaugų teikėja, pranešė ketinanti įdarbinti daugiau kaip 2 tūkst. žmonių stambiems suskystintų gamtinių dujų (SGD) projektams Rusijoje ir Australijoje aptarnauti. Po sėkmingų 2014 metų, kuriais, be kita, buvo sudaryta viena didžiausių eksporto sutarčių Filipinų istorijoje, vietos ekonomika ir vėl gaus naudos – šį kartą iš tolesnio AG&P darbo jėgos didinimo.

„AG&P ir toliau atlieka svarbų vaidmenį siekiant paversti Filipinus inžinerijos ir statybos centru įgyvendinant svarbius projektus tokiose rinkose kaip Šiaurės Amerika, Australija ir Rusija. Pasitelkdami savo patirtį gamybos ir surinkimo srityse, siekiame pateikti užsakovams vienus didžiausių iš kada nors pastatytųjų SGD modulių. Tai turėtų paspartinti projektų statybos darbų vykdymą ir kuo labiau sumažinti laiką iki eksploatacijos pradžios. Kad savo statyklose netoli Manilos galėtume pagaminti šiuos sudėtingus ir įspūdingus modulius ir užtikrinti jų atitiktį griežčiausiems saugumo ir kokybės reikalavimams, per kitus tris mėnesius ketiname sukurti tūkstančius darbo vietų“, - pareiškė AG&P valdybos pirmininkas William Ottiger. „Filipinų darbuotojai turės puikių galimybių įgyti pasaulinės klasės įgūdžius, profesinį pasirengimą ir praktinę patirtį. Kartu jie atneš daug naudos vietos ekonomikai“, - pridūrė jis.

AG&P valdo didžiausią Pietryčių Azijoje modulių statyklą, kurios bendras plotas viršija 1,5 mln. kvadratinių metrų, o metinis gamybos pajėgumas siekia 75 tūkst. tonų. Per pastaruosius penkerius metus įmonė sparčiai augo – meistrų skaičius minėtu laikotarpiu padidėjo nuo 300 iki daugiau kaip 6 tūkstančių. AG&P teikia modulių statybos ir projektų paramos paslaugas naftos ir dujų, kasybos, energetikos ir pramoninės infrastruktūros sektoriams.

„AG&P aktyviai veržiasi pirmyn. Mums skubiai reikia šimtų konstrukcijų suvirintojų, įskaitant 2G/3G/4G SMAW, 6G SMAW, FCAW suvirinimo specialistus, daugelio kokybės inspektorių, konstrukcijų, vamzdžių tiesimo specialistų, inžinierių, konstrukcijų surinkėjų, elektrotechnikų, elektrinių įrengimų ir instaliacijos specialistų ir tikrintojų, inžinierių praktiniams darbams ir projektavimui, patikimų projektų vadovų ir apsauginių. Paraiškas, kurias gauname ir iš vietos, ir iš užsienio kandidatų, tikriname ištisą parą, siekdami atrinkti tuos, ką nedelsiant pasamdytume“, - pareiškė už žmogiškuosius išteklius atsakinga viceprezidentė Cecile Batalia.

„Šį svarbų etapą įmonės istorijoje lėmė du vienas nuo kito nepriklausomi įvykiai, įvykę beveik vienu metu. Gavome vieną didžiausių eksporto sutarčių Filipinų istorijoje. Tuo pat metu, smunkant pasaulinėms naftos kainoms, visame pasaulyje stabdomi įvairūs projektai. Užsienyje dirbantys meistrai, technikai ir inžinieriai ima žvelgti į Filipinus. AG&P mūsų darbuotojams iš Filipinų siūlo galimybę tiesiogiai gauti darbą savo šalyje, kopti karjeros laiptais, pasinaudoti konkurencingais darbo užmokesčio paketais ir lengvatomis ir išnaudoti puikų šansą sugrįžti namo ir dirbti AG&P įgyvendinant vieną didžiausių pasaulyje SGD projektų ir kartu būti su savo mylimais žmonėmis bei prisidėti prie šalies gerovės kūrimo savo vaikų ateičiai užtikrinti“, - pridūrė ji.

# # #

Dėl išsamesnės informacijos žr. „AG&P“ svetainę www.agp.ph.

Šio pranešimo tekstas pirminio šaltinio kalba yra oficiali ir patikima versija. Vertimai teikiami tik patogumui ir turėtų būti gretinami su tekstu originalo kalba, kuris yra vienintelė juridinę galią turinti teksto versija.

Contacts

AG&P
Anupam Ahuja
, +91-9930-994-864
anupam.ahuja@agp.ph
or
Burson-Marsteller for AG&P
Lauren Fellows
, +61-02-9928-1531
Lauren.Fellowes@bm.com

Contacts

AG&P
Anupam Ahuja
, +91-9930-994-864
anupam.ahuja@agp.ph
or
Burson-Marsteller for AG&P
Lauren Fellows
, +61-02-9928-1531
Lauren.Fellowes@bm.com