Staples Europe ogłasza otwarcie Globalnego Centrum Kompetencji w Gdańsku

AMSTERDAM--()--Staples Europe ogłosiło otwarcie w Gdańsku Globalnego Centrum Kompetencji.

Centrum będzie początkowo zatrudniać między innymi specjalistów i konsultantów SAP, e-Commerce, Inżynierów Telekomunikacji. Wspomniane działy będą odpowiedzialne za poprawę głównych procesów IT w firmie, dbać o ich jakość oraz wdrażać innowacyjne rozwiązania. Firma planuje wraz z rozwojem zwiększać zatrudnienie oraz tworzyć nowe działy. Od samego początku inwestycja wspierana była przez inicjatywę Invest in Pomerania

„Jesteśmy podekscytowani otwarciem nowego Globalnego Centrum Kompetencji w Gdańsku, które przybliży Staples do realizacji celu, jakim jest ułatwianie klientom w całej Europie dostępu do narzędzi, których potrzebują, aby odnieść sukces.” powiedział Piotr Kiszkis, Dyrektor Staples Polska. „Gdańsk był naturalnym wyborem, jeśli chodzi o lokalizację naszego nowego Centrum, gdyż znajdziemy tu zarówno dobrze wykształconych absolwentów, jak i kadrę wyspecjalizowanych i doświadczonych pracowników. Nie mamy wątpliwości, że miejscowi pracownicy będą zadowoleni z możliwości, które oferuje Staples, przy pracy nad międzynarodowymi projektami w zespołach eksperckich. Czekamy w Staples na energicznych i utelentowanych liderów z wysokim potencjałem”

Marcin Piątkowski z Invest in Pomerania dodał „Jesteśmy dumni, że Staples wybrało właśnie Gdańsk jako lokalizację dla Globalnego Centrum Kompetencji, które stworzy lokalnym pracownikom możliwość rozwoju oraz pracy w międzynarodowym środowisku biznesowym.”

Oferty pracy w nowym Gdańskim Globalnym Centrum Kompetencji znajdują się na stronie:

http://kariera.staplesadvantage.pl/

O Staples

Staples jest największym na świecie dostawcą materiałów biurowych i trzecim największym internetowym sprzedawcą detalicznym materiałów biurowych. Staples oferuje swoim klientom materiały biurowe, rozwiązania technologiczne, wyposażenie pokoi socjalnych i kantyn, usługi drukarskie, a także całą gamę innych produktów, zapewniając przy tym najwyższe standardy obsługi i sprzedaży online. Firma działa na terenie Ameryki Północnej i Południowej, Europy, Azji, Australii i Nowej Zelandii. Siedziba firmy znajduje się pod Bostonem. Więcej informacji o Staples (Nasdaq: SPLS) znajduje się pod adresem: www. staples.com.

O Invest in Pomerania

Invest in Pomerania jest lokalną inicjatywą, która zapewnia bezpłatne usługi dla zagranicznych inwestorów, którzy zainteresowani są realizacją projektów na Pomorzu. Inicjatywa została powołana przez Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego, miasta Gdańsk, Gdynia, Słupsk i Sopot, Pomorską i Słupską Specjalne Strefy Ekonomiczne, InvestGDA i Agencję Rozwoju Pomorza, która jest koordynatorem działań w ramach inicjatywy. Więcej informacji na: www.investinpomerania.pl.

Contacts

W celu uzyskania dodatkowych informacji prosimy o kontakt:
Staples Europe
Adrian Gonzalez-Ibbitson
PR Manager
+31 (0)20 651 1708
adrian.gonzalez-ibbitson@staples.com

Release Summary

Staples Europe ogłasza otwarcie Globalnego Centrum Kompetencji w Gdańsku.Nasze Gdańsk Global Competence Center zaoferuje wiele możliwości dla nawet 300 pracowników.

Contacts

W celu uzyskania dodatkowych informacji prosimy o kontakt:
Staples Europe
Adrian Gonzalez-Ibbitson
PR Manager
+31 (0)20 651 1708
adrian.gonzalez-ibbitson@staples.com