„Molson Coors“ valdančiuoju direktoriumi Jungtinėje Karalystėje ir Airijoje paskirtas Frederic Landtmeters

Frederic Landtmeters. Molson Coors Brewing Company (nuotrauka: Business Wire)

DENVER & MONTREAL--()--„Molson Coors Brewing Company“ skelbia, kad Frederic Landtmeters, „Molson Coors“ komercijos direktorius Europos regione, užims „Molson Coors“ valdančiojo direktoriaus Jungtinėje Karalystėje ir Airijoje pareigas, kurias perims iš Simon Cox, nuo 2015 metų sausio 1 dienos eisiančio „Molson Coors“ Europos padalinio generalinio direktoriaus pareigas.

Simon Cox perims šias pareigas iš Mark Hunter, kuris, metų pabaigoje išėjus į pensiją dabartiniam „Molson Coors Brewing Company“ prezidentui ir generaliniam direktoriui Peter Swinburn, pradės vadovauti visai „Molson Coors Brewing Company“.

Valdantysis direktorius Jungtinėje Karalystėje ir Airijoje yra tiesiogiai pavaldus Europos padalinio generaliniam direktoriui ir taip pat yra įmonės verslo padalinio vadovų grupės narys.

F. Landtmeters turi didelę vadovavimo prekybai patirtį ir yra pasiekęs išskirtinių rezultatų plėtojant žinomus alaus ženklus. Nuo 1998 metų, kai pradėjo dirbti gėrimų sektoriuje, jis užėmė ne vieną vadovaujantį postą įmonėse „Cadbury-Schweppes“ ir „InBev“, o 2010 metais buvo paskirtas „StarBev“ rinkodaros direktoriumi, atsakingu už Vidurio Europos regioną ir „Staropramen“ ženklo plėtrą tarptautiniu lygmeniu.

„Molson Coors“ įsigijus „StarBev“ (2012 metų birželį) ir suformavus „Molson Coors“ Europos padalinį, F. Landtmeters 2013 metų sausį buvo paskirtas į savo dabartines „Molson Coors“ Europos padalinio komercijos direktoriaus pareigas.

„Frederic yra tarptautinių ženklų kūrėjas ir aukščiausio lygio vadovas, turintis išimtinių darbo su žmonėmis įgūdžių. Jam vadovaujant „Molson Coors“ Europos padaliniui pavyko sukurti tikrą inovacijų tradiciją ir užtikrinti sėkmingą mūsų ženklo augimą visose rinkose. Mums pasisekė, kad mūsų Jungtinės Karalystės ir Airijos organizacijai vadovaus tokios kvalifikacijos žmogus“, - pareiškė „Molson Coors“ Europos padalinio generalinis direktorius Mark Hunter.

„Mūsų Jungtinės Karalystės ir Airijos verslui tenka nemaža „Molson Coors“ Europos padalinio įplaukų dalis. Dėl savo didžiulės tarptautinio darbo patirties, vadovavimo ir vadovo gebėjimų Frederic ypač tinka užimti tokias svarbias pareigas. Esame tikri, kad jis, remdamasis nuosekliais mūsų pastarųjų dvejų metų laimėjimais, galės dar labiau pagerinti mūsų rezultatus“, - pažymėjo Simon Cox, „Molson Coors“ valdantysis direktorius Jungtinėje Karalystėje ir Airijoje.

„Labai didžiuojuos, kad buvau pasirinktas vadovauti „Molson Coors“ Jungtinėje Karalystėje ir Airijoje“, - pareiškė Frederic Landtmeters, „Molson Coors“ Europos padalinio komercijos direktorius.

„Tai labai įdomus verslas, kuris, remdamasis stipriu puikių ženklų, įskaitant „Carling“, „Cobra“, „Coors Light“ ir „Doom Bar“, portfeliu, pastaruosius dvejus metus nuosekliai ir sparčiai augo. Turime talentingą žmonių komandą, kuri, kai tenka konkuruoti, nenusileidžia niekam ir laimi, netgi sudėtingomis ekonomikos ir rinkos sąlygomis. Ir aš džiaugiuosi, kad galėsiu prisidėti plėtojant tą sėkmę“, - pridūrė jis.

Apie „Molson Coors Brewing Company

„Molson Coors Brewing Company“ yra viena didžiausių pasaulyje aludarių, kurios gaminamu išskirtinių ženklų alumi mėgaujasi viso pasaulio alaus mėgėjai. Įmonei priklausančiame pirmaujančių aukščiausios kokybės ženklų portfelyje yra tokių ženklų kaip „Coors Light“, „Molson Canadian“, „Carling“, „Staropramen“ ir „Blue Moon“‘; alus gaminamas, tiekiamas į rinką ir parduodamas Šiaurės ir Lotynų Amerikoje, Europoje ir Azijoje. Kanadoje įmonė veikia per padalinį „Molson Coors Canada“, JAV – per „MillerCoors“, Europoje – per „Molson Coors Europe“, o šioms pagrindinėms rinkoms nepriklausančiuose regionuose – per „Molson Coors International“. Jau dvejus metus įmonė įtraukiama į „Dow Jones“ pasaulinį tvarumo indeksą ir pripažįstama gėrimų pramonės sektoriaus lydere. „Molson Coors“ nuolat ieško būdų gerinti savo „alaus įvaizdį“. Daugiau informacijos apie „Molson Coors Brewing Company“ galima rasti įmonės svetainėje www.molsoncoors.com.

Pareiškimai apie ateities perspektyvas

Šiame pranešime spaudai pateikiami įverčiai ar prognozės, kurios laikomos pareiškimais apie ateities perspektyvas, kaip apibrėžta JAV federaliniuose vertybinių popierių įstatymuose. Tokie žodžiai, kaip „manyti“, „tikėtis“, „ketinti“, „numanyti“, „prognozuoti“, „bus“ ir pan., paprastai vartojami kalbant apie ateities perspektyvas, kurios paprastai nėra istorinio pobūdžio. Nors įmonė mano, kad prielaidos, kuriomis grindžiami jos pareiškimai apie ateities perspektyvas, yra pagrįstos, ji negali garantuoti, kad šios prielaidos pasitvirtins. Svarbūs veiksniai, dėl kurių faktiniai rezultatai galėtų gerokai skirtis nuo istorinės įmonės patirties, jos dabartinių prognozių ir lūkesčių, nurodomi Vertybinių popierių ir biržų komisijai (SEC) įmonės pateikiamuose dokumentuose. Šie veiksniai, be kita ko, yra tokie: konkurentų kainų ir produktų poveikis, alaus sektoriaus būklė ir mūsų prekių ženklų padėtis mūsų rinkose, ekonominės sąlygos mūsų rinkose, su pensijomis susijusios išlaidos, pakuotės prieinamumas arba jos kainos pakilimas, mūsų gebėjimas išsaugoti gamybos (platinimo) susitarimus, mūsų gebėjimas įgyvendinti savo strategines iniciatyvas, įskaitant susijusias su išlaidų mažinimu ir taupymu, mūsų gebėjimas sėkmingai integruoti savo Vidurio Europos verslą, teisinių ir reguliavimo reikalavimų pokyčiai, įskaitant platinimo sistemų reguliavimą, versle naudojamų žaliavų brangimas, mūsų gebėjimas išsaugoti savo ženklo įvaizdį, jo reputaciją ir produktų kokybę, mūsų gebėjimas palaikyti gerus darbo santykius, mūsų tiekimo grandinės sistemos pokyčiai, papildomos dėl turto vertės sumažėjimo atsirandančios išlaidos, klimato kaitos poveikis, vandens prieinamumas ir jo kokybė, rizika, susijusi su veikla už Šiaurės Amerikos ribų, mūsų bendrų įmonių sėkmė, visiškos „MillerCoors“ veiklos kontrolės nebuvimas ir kita rizika, nurodyta mūsų SEC pateiktuose dokumentuose, įskaitant 2013 metų gruodžio 31 dieną pasibaigusių metų 10-K formoje parengtą ataskaitą, kuriuos galima gauti iš SEC. Visi pareiškimai apie ateities perspektyvas šiame pranešime spaudai pateikiami atsižvelgiant į tokius įspėjimus ir remiantis pagrindinėmis prielaidomis. Pareiškimais apie ateities perspektyvas, kurie yra susiję tik su ta diena, kurią yra skelbiami, neturėtų būti per daug kliaujamasi. Mes neprisiimame įsipareigojimų atnaujinti pareiškimus apie ateities perspektyvas atsiradus naujai informacijai, įvykus kokiems nors įvykiams ar dėl kokios nors kitos priežasties.

Šio pranešimo tekstas pirminio šaltinio kalba yra oficiali ir patikima versija. Vertimai teikiami tik patogumui ir turėtų būti gretinami su tekstu originalo kalba, kuris yra vienintelė juridinę galią turinti teksto versija.

Contacts

Molson Coors Brewing Company
Media:
North America
Colin Wheeler
(303) 927-2443
colin.wheeler@molsoncoors.com
-
Europe
Jessica Schon at Molson Coors (UK & Ireland) press office
Phone 0207 025 6592
Mobile 07912 041632
Jessica.schon@redconsultancy.com
-
Investor Relations:
Dave Dunnewald
(303) 927-2334

Contacts

Molson Coors Brewing Company
Media:
North America
Colin Wheeler
(303) 927-2443
colin.wheeler@molsoncoors.com
-
Europe
Jessica Schon at Molson Coors (UK & Ireland) press office
Phone 0207 025 6592
Mobile 07912 041632
Jessica.schon@redconsultancy.com
-
Investor Relations:
Dave Dunnewald
(303) 927-2334