Vyhrajte s Easyprint každý den 100 Euro

Online tiskárna spouští soutěž o nejlepší design

Radebeul, Německo--()--Účastníci soutěže o nejlepší design pořádané pod záštitou firmy Easyprint mohou každý den získat až 100 Euro, jako provizi za každý prodaný produkt se stejným designovým motivem. Každý den vyberou uživatelé firemní stránky na Facebooku nejlepší grafický návrh, a to s pomocí speciálního hlasovacího systému, který firma Easyprint vytvořila s využitím svého bezplatného kreativního nástroje.

Kromě toho budou mít všichni účastníci soutěže možnost získat finanční hotovost, pokud se zapojí do partnerských programů s názvem "Koupit a prodat vzory a fotografie a "Sdílet vzory a fotografie a vydělávat". Více informací o našich partnerských programech najdete na webové stránce: www.easyprinting.cz

Easyprint je, stejně jako print24, unitedprint, firstprint, getprint a printwhat, značkou firmy unitedprint.com SE. Webový portál je zaměřen zejména na malé podniky, rodiny a jednotlivce, kterým nyní nabízí, kromě běžných tiskových produktů jako jsou letáky, vizitky nebo papírenské zboží, také potisk na vysoce kvalitní textilie, od triček až po zástěry.

Vydělejte si peníze díky své kreativitě! http://bit.ly/designcontestINT

Firma unitedprint.com SE je se svými značkami print24, Easyprint, unitedprint, firstprint, getprint a printwhat jednou z největších online tiskáren na světě. Firma nabízí svým zákazníkům vysoce kvalitní tisk letáků, plakátů, pohlednic, brožur, vizitek, hlavičkových papírů a mnoha dalších věcí, a to vše v nejvyšší kvalitě, s nejrychlejší dodací lhůtou a za nejnižší ceny. Více než 700 zaměstnanců firmy nepřetržitě pracuje s nejnovějšími technologiemi ve výrobních halách s rozlohou větší než 10 000 metrů čtverečných. Firma působí ve 26 zemích světa, mezi které patří: Rakousko, Belgie, Brazílie, Kanada, Čína, Česká republika, Dánsko, Finsko, Francie, Německo, Řecko, Velká Británie, Maďarsko, Irsko, Itálie, Lucembursko, Nizozemsko, Norsko, Polsko, Portugalsko, Švédsko, Švýcarsko, Slovensko, Slovinsko, Španělsko a USA.

Jedinou právoplatnou verzí této tiskové zprávy je oficiální verze v původním, zdrojovém jazyce. Překlady jsou poskytovány pouze jako doplněk a musí u nich být uveden odkaz na text ve zdrojovém jazyce, který je jedinou právně závaznou verzí tohoto dokumentu.

Contacts

Kontaktní informace
Kontaktní informace firmy unitedprint.com SE
Kontaktní osoba:
Maria Lehmann, 0049 (0)351 / 27225388
presse@unitedprint.com

Contacts

Kontaktní informace
Kontaktní informace firmy unitedprint.com SE
Kontaktní osoba:
Maria Lehmann, 0049 (0)351 / 27225388
presse@unitedprint.com