NEC zahajuje prodej komunikačních serverů řady UNIVERGE® SV

Nejnovější přírůstek do výkonných komunikačních platforem firmy NEC pro malé, střední a velké firmy -

Tokio--()--NEC Corporation (NEC) (TOKYO: 6701) dnes oznámila zahájení prodeje své nejnovější řady komunikačních serverů UNIVERGE SV9000. Nová nabídka zahrnuje platformy SV9100, SV9300 a SV9500, které jsou určeny pro široké spektrum zákazníků, od malých a středně velkých firem až po velké společnosti. Firma také představila nové terminály řady DT800 a DT400 a také přístroj UT880, inovativní stolní telefon nové generace, který v sobě spojuje běžný telefonní přístroj a tablet s operačním systémem Android.

"Jsme rádi, že můžeme na globální trh nabídnout tato naše výkonná řešení," řekl Osamu Noda, generální ředitel divize podnikových sítí v NEC Corporation. “Nová řada serverů SV900 je pokračováním trendu firmy NEC, kdy zákazníkům umožňujeme bezproblémový přechod na nový systém, který je založený na technologiích, jež budou schopny uspokojit nároky dnešního podnikání.”

Komunikační server SV9500 je určen pro firemní zákazníky a je dodáván jako virtualizovaný software, který představuje první kompletní upgrade firemní, komunikační a telefonní platformy SV. Protože server SV9500 je k dispozici jednak jako samostatný hardwarový přístroj a jednak jako software, mohou si firemní zákazníci vybrat řešení, které jejich podnikatelské strategii nejvíce vyhovuje.

Nová platforma SV9300 je vhodná také pro menší a střední firmy. Řešení SV9100 je určeno jako kompletní, unifikovaná komunikační platforma pro malé a střední firmy, se snadnou instalací a správou.

Společnost NEC se nadále snaží rozšiřovat své působení na trzích v oblasti pohostinství, zdravotní péče a vzdělávání a klientům z nabízí širokou paletu různých aplikací, včetně aplikací pro mobilitu a internetové konference. Řada komunikačních serverů SV900 navíc i nadále podporuje robustní řešení systémů péče o zákazníky.

Další informace o produktech řady UNIVERGE SV9000 najdete na webových stránkách www.necsv9000.com.

Dostupnost serverů řady SV9000 a nových terminálů si můžete ověřit u vaší regionální pobočky firmy NEC.

O společnosti NEC Corporation
NEC Corporation je jedničkou na poli integrovaných IT a síťových řešení a technologií, které přináší prospěch podnikatelům i lidem z celého světa. Pokročilé technologie firmy NEC dokáží uspokojovat stále se měnící potřeby zákazníků díky dokonalé kombinaci produktů a služeb založené na dlouholetých zkušenostech společnosti NEC. NEC má více než 100 let zkušeností v oblasti technologických inovací, které slouží lidem, firmám i celé společnosti. Další informace o firmě NEC najdete na webových stránkách http://www.nec.com.

Text této zprávy v původním, zdrojovém jazyce je oficiální verzí. Překlad této zprávy do jiných jazyků poskytujeme pouze jako doplňkovou službu. Text zprávy v původním, zdrojovém jazyce je jedinou právně závaznou verzí této tiskové zprávy.

Contacts

Tiskové centrum NEC (Japonsko):
NEC Corporation
Seiichiro Toda, +81-3-3798-6511
s-toda@cj.jp.nec.com
Joseph Jasper, +81-3-3798-6511
j-jasper@ax.jp.nec.com

Contacts

Tiskové centrum NEC (Japonsko):
NEC Corporation
Seiichiro Toda, +81-3-3798-6511
s-toda@cj.jp.nec.com
Joseph Jasper, +81-3-3798-6511
j-jasper@ax.jp.nec.com