NEC przedstawia serwery komunikacyjne serii UNIVERGE® SV9000

Najnowsza wersja potężnej platformy komunikacyjnej skierowana jest do małych, średnich i dużych przedsiębiorstw.

TOKIO--()--NEC Corporation (NEC) (TOKIO: 6701) ogłosiło dziś wprowadzenie na rynek najnowszej linii serwerów komunikacyjnych z serii UNIVERGE SV9000. Oferta obejmuje platformy SV9100, SV9300, SV9500 i skierowana jest zarówno do klientów z sektora małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP) jak i większych podmiotów. Przedstawiono również nowe terminale, w tym serie DT800 i DT400 jak również UT880 - innowacyjny biurkowy system telefoniczny najnowszej generacji, łączący w jednym urządzeniu tradycyjny telefon z tabletem opartym na systemie Android.

„Z przyjemnością prezentujemy naszym globalnym klientom tę zaawansowaną ofertę - powiedział Osamu Noda, dyrektor generalny NEC ds. sieci biznesowych. - Nowa seria SV9000 stanowi kontynuację realizowanego przez NEC procesu zapewniania klientom naturalnych ścieżek migracji, przy jednoczesnym rozwijaniu technologii, tak aby wychodziła ona naprzeciw oczekiwaniom współczesnego biznesu".

Serwer komunikacyjny SV9500, który zaprojektowano z myślą o przedsiębiorcach, dostępny jest w postaci wirtualnego oprogramowania stanowiącego pierwszy w pełni rozwinięty system telefoniczny SV kategorii biznesowej. Ponieważ SV9500 można nabyć zarówno jako specjalizowane urządzenie, jak i oprogramowanie, klienci z sektora przedsiębiorstw mogą wybierać spośród rozwiązań najlepiej dopasowanych do ich strategii biznesowej.

Nowa platforma SV9300 to opcja odpowiednia dla średnich przedsiębiorstw. Z kolei SV9100 to zunifikowana, wielofunkcyjna platforma komunikacyjna (UC) dla sektora MŚP, cechująca się uproszczoną instalacją i zarządzaniem.

NEC rozwija swoje podejście do rynków pionowych takich jak hotelarstwo, służba zdrowia czy edukacja, oferując szeroki zakres zastosowań UC w tym funkcji mobilnych i konferencji sieciowych. Ponadto seria SV9000 nadal zapewnia zaawansowane rozwiązania z zakresu wsparcia klienta.

Więcej informacji o serii UNIVERGE SV9000 znaleźć można na stronie: www.necsv9000.com.

Informacji o dostępności serii SV9000 i nowych terminali udzielają regionalne oddziały NEC.

NEC Corporation
NEC Corporation to lider rynku integracji technologii informatycznych i sieciowych, z których korzystają klienci biznesowi i prywatni z całego świata. Łącząc produkty i rozwiązania oparte na bogatym doświadczeniu i globalnych zasobach NEC, zaawansowane technologie tej marki z powodzeniem spełniają złożone i stale zmieniające się oczekiwania klientów. Przeszło stuletnie doświadczenie NEC w dziedzinie technologicznych innowacji zapewnia coraz większe możliwości ludziom, firmom i ogółowi społeczeństwa. Więcej informacji na stronie NEC pod adresem: http://www.nec.com.

Oficjalną, obowiązującą wersję niniejszego zawiadomienia stanowi tekst oryginalny sporządzony w języku źródłowym. Tekst tłumaczenia służy wyłącznie celom orientacyjnym/sporządzono wyłącznie dla celów ułatwienia zrozumienia zawiadomienia i należy interpretować go w odniesieniu do tekstu źródłowego, który jest jedyną wersją mającą skutki prawne.

Contacts

Biuro prasowe NEC (Japonia)
NEC Corporation
Seiichiro Toda
tel. +81-3-3798-6511
e-mail: s-toda@cj.jp.nec.com
Joseph Jasper
tel. +81-3-3798-6511
e-mail: j-jasper@ax.jp.nec.com

Contacts

Biuro prasowe NEC (Japonia)
NEC Corporation
Seiichiro Toda
tel. +81-3-3798-6511
e-mail: s-toda@cj.jp.nec.com
Joseph Jasper
tel. +81-3-3798-6511
e-mail: j-jasper@ax.jp.nec.com