Odpočítávání příchodu nového roku „ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK TOKIO“ se poprvé konalo v budově Tokijské metropolitní vlády!

Proběhla světelná show s mappingovou projekcí a jevištním vystoupením

The Projection Mapping Show (Photo: Business Wire)

TOKIO--()--S cílem vyprovodit rok 2023 a podělit se o kouzlo Tokia a pocit očekávání roku 2024 uspořádala tokijská metropolitní vláda odpočítávání příchodu nového roku „ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK TOKIO“ na náměstí Tomin Hiroba (Citizen's Plaza) v budově Tokijské metropolitní vlády pro potěšení všech: dětí, dospělých i zahraničních turistů, přičemž tohoto večera se zúčastnilo přibližně 650 lidí.

Na začátku proběhla nádherná světelná show s mappingovou projekcí, která představila kouzlo Tokia, například jeho slavná místa a čtyři roční období, a poté následovala speciální vystoupení se zpěvákem a skladatelem Pikotaro a postavičkami Sanrio, jako je Hello Kitty, které se objevily na pódiu jako hosté, čímž vzniklo opravdu úchvatné představení. Během závěrečného ceremoniálu hosté a guvernérka Koike společně s účastníky vypustili k nebi lampiony s přáními do nového roku a pro budoucí Tokio, po nichž následovalo fantastické odpočítání příchodu nového roku.

Jevištního vystoupení se zúčastnil Pikotaro, postavičky Sanrio a guvernérka Koike

Pikotaro vystoupil jako host a pro tuto událost představil úpravu své vlastní známé písně „PPAP“ ve speciální verzi. Pikotaro řekl: „Text jsem složil ze slova „YO“, které znamená „ty“, a slova „TOK“, které označuje pohyb hodinových ručiček, z nichž se skládá slovo „TOKIO“, čímž jsem do písně vložil poselství „Pojďme dál spolu s Tokiem“.“

Poté se na jevišti objevily postavičky Sanrio, počínaje Hello Kitty. Předvedly roztomilé vystoupení spolu s projekční mappingovou show.

Po vystoupení hostů vystoupila na pódiu guvernérka Koike. Na jeden z lampionů napsala vzkaz „Každý rozzařuje své Tokio“ a řekla: „Kouzlo Tokia, které se rodí každý den znovu, tvoří každý z nás. To znamená, že když budete zářit jasněji, bude Tokio zářit o to víc“. Během závěrečného ceremoniálu byla na velkou zakřivenou stěnu promítnuta barevná projekční mappingová show s tématikou čtyř ročních období Tokia a poté se společně s odpočítávanými obrázky vznesly k nebi lampiony nesoucí přání účastníků, které zaplnily místo konání fantastickou světelnou podívanou.

© 2023 SANRIO CO., LTD. APPROVAL NO. P151227-2

Text této zprávy v původním, zdrojovém jazyce je oficiální verzí. Překlad této zprávy do jiných jazyků poskytujeme pouze jako doplňkovou službu. Text zprávy v původním, zdrojovém jazyce je jedinou právně závaznou verzí této tiskové zprávy.

聯絡人

Dotazy od novinářů:
Shigeki Yamaguchi
Ředitel pro městský prodej, odbor cestovního ruchu, Úřad pro průmyslové a pracovní záležitosti, Tokijská metropolitní vláda
Shigeki_Yamaguchi@member.metro.tokyo.jp

聯絡人

Dotazy od novinářů:
Shigeki Yamaguchi
Ředitel pro městský prodej, odbor cestovního ruchu, Úřad pro průmyslové a pracovní záležitosti, Tokijská metropolitní vláda
Shigeki_Yamaguchi@member.metro.tokyo.jp