Bentley Systems ogłasza nominacje na stanowiska kierownicze

Zmiany wzmacniają zrównoważony rozwój organizacyjny BSY i wkład w zrównoważony rozwój światowej infrastruktury

Kristin Fallon, Chief Marketing Officer, Bentley Systems. Ilustracja dzięki uprzejmości Bentley Systems.

SINGAPUR--()--Bentley Systems, Incorporated (Nasdaq: BSY), firma zajmująca się oprogramowaniem do inżynierii infrastruktury, ogłosiła dziś nominacje na stanowiska kierownicze.

Kristin Fallon dołącza do firmy Bentley jako Chief Marketing Officer, z siedzibą w Annapolis w stanie Maryland. Do niedawna Fallon pełniła funkcję Global Head of Brand and Digital Marketing w GE HealthCare, firmie wartej 18 miliardów dolarów zajmującej się technologią medyczną i oprogramowaniem. Wśród wielu osiągnięć, kierowała rebrandingiem firmy w ramach jej oddzielenia od GE, za co została uznana Komunikatorem Roku przez Association of National Advertisers. Przed rozpoczęciem pracy w GE przez 10 lat zajmowała się pomocą międzynarodową, kierując marketingiem i komunikacją w projektach rozwoju społecznego, środowiskowego i gospodarczego w Azji i Afryce. Fallon uzyskała licencjat z ekonomii na Wake Forest University oraz tytuł MBA na University of Maryland. Jest członkiem zarządu uniwersyteckiego Centrum Tworzenia Wartości Społecznej oraz członkiem zarządu Międzynarodowego Stowarzyszenia Reklamy.

Fallon zastąpi Chrisa Bradshawa, który obejmuje nowo utworzone stanowisko Chief Sustainability Officer, z siedzibą w Easton, Maryland. Jego zadaniem będzie integracja inicjatyw firmy Bentley w zakresie zrównoważonego rozwoju i edukacji w celu umożliwienia użytkownikom firmy Bentley osiągnięcia celów zrównoważonego rozwoju, jednocześnie zapewniając, że przyszłe pokolenie inżynierów będzie dysponować odpowiednimi narzędziami i wiedzą do odniesienia sukcesu.

Colin Ellam dołącza jako Chief Executive Officer w Cohesive, jednostce biznesowej firmy Bentley zajmującej się integracją cyfrową, z siedzibą w Manchesterze w Wielkiej Brytanii. Ostatnio Ellam pełnił funkcję Global Head of Nuclear w Capgemini. Wcześniej kierował działem projektów inwestycyjnych w firmie Accenture w Wielkiej Brytanii, świadcząc usługi konsultingowe i technologiczne dla sektora infrastruktury, w tym transportu, usług użyteczności publicznej i energetyki. Ellam pracował w wielu regionach geograficznych, w tym w regionie Azji i Pacyfiku, na Bliskim Wschodzie, w Europie i Afryce, a także mieszkał i pracował w Stanach Zjednoczonych przez trzy lata. Obejmuje stanowisko po Marku Bew, który przejmuje rolę doradcy po dynamicznym rozwoju Cohesive w globalną organizację z ponad 700 pracownikami w 15 krajach.

Oliver Conze dołącza jako Senior Vice President, Bentley Infrastructure Cloud, z siedzibą w Heidelbergu w Niemczech. Poprzednio Conze pełnił rolę Chief Product Officer w Customs4trade, startupie B2B SaaS automatyzującym zarządzanie handlem międzynarodowym, gdzie był odpowiedzialny za produkt, technologię i operacje. Wcześniej Conze spędził 15 lat w SAP, gdzie zajmował różne stanowiska kierownicze w zakresie zarządzania produktami, strategii portfolio i sukcesu klienta. Conze uzyskał tytuł magistra inżynierii przemysłowej w Karlsruhe Institute of Technology, tytuł magistra nauk o zarządzaniu na Uniwersytecie Stanforda oraz tytuł doktora na Uniwersytecie St. Gallen.

Nicholas Cumins, Chief Operating Officer firmy Bentley, oznajmił: „To jest przełomowy moment dla sektora infrastrukturalnego i ekscytujący czas, by działać w branży oprogramowania do inżynierii infrastruktury. Cieszy nas, że firma Bentley Systems przyciągnęła światowej klasy talenty, aby zapewnić naszej organizacji silną pozycję w kolejnej fazie rozwoju i pomóc naszym użytkownikom w wiodących organizacjach infrastrukturalnych na świecie projektować, budować i zarządzać bardziej zrównoważoną i odporną infrastrukturą“.

Obraz 1:

Kristin Fallon, Chief Marketing Officer, Bentley Systems. Ilustracja dzięki uprzejmości Bentley Systems.

Obraz 2:

Chris Bradshaw, Chief Sustainability Officer, Bentley Systems. Ilustracja dzięki uprzejmości Bentley Systems.

Obraz 3:

Colin Ellam, Chief Executive Officer w Cohesive. Ilustracja dzięki uprzejmości Bentley Systems.

Obraz 4:

Oliver Conze, Senior Vice President, Bentley Infrastructure Cloud. Ilustracja dzięki uprzejmości Bentley Systems.

##

O firmie Bentley Systems

Bentley Systems (Nasdaq: BSY) jest dostawcą oprogramowania do inżynierii infrastruktury. Dostarczamy innowacyjne oprogramowanie, aby rozwijać światową infrastrukturę — wspierając zarówno globalną gospodarkę, jak i środowisko. Nasze wiodące w branży rozwiązania są wykorzystywane przez profesjonalistów i organizacje każdej wielkości do projektowania, budowy i eksploatacji dróg i mostów, kolei i tranzytu, wodociągów i kanalizacji, robót publicznych i usług komunalnych, budynków i zespołów budynków, górnictwa i obiektów przemysłowych. Nasza oferta, zasilana przez platformę iTwin dla cyfrowych bliźniaków infrastruktury, obejmuje MicroStation i aplikacje Bentley Open do modelowania i symulacji, oprogramowanie Seequent dla geoinżynierów oraz Bentley Infrastructure Cloud obejmujące ProjectWise do realizacji projektów, SYNCHRO do zarządzania budową oraz AssetWise do zarządzania wydajnością majątku trwałego. 5 000 pracowników firmy Bentley Systems generuje roczne przychody w wysokości ponad 1 miliarda dolarów w 194 krajach.

pl.bentley.com

© 2023 Bentley Systems, Incorporated. Nazwa Bentley, logo Bentley, Bentley Infrastructure Cloud, Bentley Open, AssetWise, Cohesive, iTwin, MicroStation, ProjectWise, Seequent i SYNCHRO są zastrzeżonymi lub niezastrzeżonymi znakami towarowymi lub znakami usługowymi firmy Bentley Systems, Incorporated lub jednej z należących do niej w całości bezpośrednich lub pośrednich spółek zależnych. Wszystkie pozostałe marki i nazwy produktów są znakami towarowymi należącymi do poszczególnych właścicieli.

聯絡人

Kontakt z prasą:
Christine Byrne
+1 203 805 0432
Christine.Byrne@bentley.com
Obserwuj nas na Twitterze:
@BentleyPolska

聯絡人

Kontakt z prasą:
Christine Byrne
+1 203 805 0432
Christine.Byrne@bentley.com
Obserwuj nas na Twitterze:
@BentleyPolska