Kolmar BNH rozšiřuje svůj globální trh zahájením prodeje HemoHIM G na Tchaj-wanu

HemoHIM G vyrábí společnost Kolmar BNH a distribuuje společnost Atomy obsahuje anděliku čínskou (Angelica sinensis), jarvu lékařskou (Cnidium officinale) a pivoňka bělokvětá (Paeonia lactiflora) je nyní k dostání na Tchaj-wanu. (Photo: Kolmar BNH)

SEOUL, Jižní Korea--()--Kolmar BNH (KRX: 200130), přední korejská firma zabývající se výrobou zdravých funkčních potravin prodávaných pod různými značkami, oznámila, že na Tchaj-wanu představila svůj nejnovější produkt HemoHIM G. Je to součástí snahy společnosti rozšířit svou přítomnost na globálních trzích.

HemoHIM G představuje vylepšenou verzi HemoHIM upravenou podle preferencí spotřebitelů na Tchaj-wanu a v Evropě.

Kolmar BNH plánuje urychlit expanzi na asijském trhu zahájením prodeje HemoHIM G na tchajwanském trhu 15. května. HemoHIM G, přizpůsobený pro export na mezinárodní trhy, byl pečlivě upraven, aby poměr surovin a přísad splňoval potravinářské předpisy v různých jurisdikcích. Zdroje klíčových ingrediencí, jako je andělika čínská (Angelica sinensis), koprníček wallichův (Ligusticum chuanxiong) a pivoňka bělokvětá (Paeonia lactiflora) byly překontrolovány a byla zavedena přísná opatření kontroly kvality. Chuťové a aromatické charakteristiky byly přizpůsobeny tak, aby vyhovovaly preferencím evropských spotřebitelů.

Kromě toho byly v dubnu publikovány výsledky výzkumu společnosti Kolmar BNH týkající se HemoHIM G v renomovaném odborném časopise „Toxicological Research“, akreditovaném na úrovni SCIE. Tyto výsledky, které jsou v souladu se směrnicemi OECD, mají prvořadý význam, protože nejen ověřují bezpečnost produktu s ohledem na dodržování předpisů na různých trzích, ale také posilují práva duševního vlastnictví díky ověřeným výsledkům.

HemoHIM, vlajkový produkt Kolmar BNH, distribuuje partnerská společnost Atomy. Od svého uvedení na trh se tento produkt dobře etabloval s kumulativními tržbami přes 2 biliony wonů doma i v zahraničí. Úspěch produktu je založen na výzkumných a vývojových schopnostech společnosti Kolmar BNH ve spojení s trvalou důvěrou spotřebitelů, kterou si během času získal.

Název produktu HemoHIM pochází z fúze „HEMO (hemoglobin)“ a „HIM (H: hematopoéza, I: imunita a M: modulace)“. Obsahuje výtažky z přírodních léčivých bylin, jako je andělika obrovská (Angelica gigas), jarva lékařská (Cnidium officinale) a pivoňka japonská (Paeonia japonica). Tento úspěch je výsledkem společného projektu společnosti Kolmar BNH, Korejským výzkumným institutem pro atomovou energii a společnosti Kolmar Korea, do kterého bylo investováno 5 miliard KRW v průběhu osmi let.

Významná pro posílení důvěry v HemoHIM byla zejména podpora od Výzkumného institutu pro atomovou energii, který zahájil výzkum pro účely ochrany osob. Tato spolupráce v kombinaci s odbornými znalostmi společnosti Kolmar BNH v oblasti komercializace a výrobní technologie byla úspěšně završena vývojem přípravku, který zlepšuje imunitní funkce.

HemoHIM získal ocenění od Ministerstva pro bezpečnost potravin a léčiv v roce 2006 jako první funkční surovina v Koreji posilující imunitní funkce. To představuje průkopnický milník ve vývoji funkčních potravin v Koreji, zejména ve chvíli, kdy byl výzkum a suroviny pro zlepšení imunitní funkce jen okrajovou záležitostí.

Od uvedení HemoHIM posiluje společnost Kolmar BNH spolehlivost prostřednictvím trvalého výzkumu a vývoje. Důsledným vyčleňováním více než 2 % svých ročních tržeb na výzkum a vývoj společnost dosáhla významného milníku integrací protiúnavového účinku do HemoHIM. Stalo se tak šest let poté, co byl roce 2017 zahájen „projekt rozvoje udržitelné technologie HemoHIM“.

Díky HemoHIM společnost Kolmar BNH expandovala. V roce 2015 byla společnost kotována na klíčovém korejském akciovém trhu KOSDAQ a vykázala tržby ve výši 236,2 miliardy wonů, které v loňském roce vzrostly o 145 % na 579,6 miliard.

Zástupce společnosti Kolmar BNH k tomu řekl: „Trvalá přitažlivost HemoHIM mezi spotřebiteli dokládá jeho osvědčenou funkčnost. Nadále si uchováváme naše odhodlání pokročit ve výzkumu a vývoji, abychom udrželi status HemoHIM jako přední korejské funkční zdravé výživy."

Text této zprávy v původním, zdrojovém jazyce je oficiální verzí. Překlad této zprávy do jiných jazyků poskytujeme pouze jako doplňkovou službu. Text zprávy v původním, zdrojovém jazyce je jedinou právně závaznou verzí této tiskové zprávy.

Contacts

Kolmar BNH
Jang Woo Lee
Jay.lee@kolmar.co.kr

Contacts

Kolmar BNH
Jang Woo Lee
Jay.lee@kolmar.co.kr