Kolmar BNH, czołowa koreańska firma specjalizująca się w produkcji preparatu HemoHIM, przeznacza ponad 2% rocznych obrotów na badania i rozwój

Badacz z należącego do Kolmar BNH Laboratorium do Badań nad Zdrową Żywnością. (Zdjęcie: Kolmar BNH)

SEJONG, Korea Południowa--()--Firma Kolmar BNH (KOSDAQ: 200130), producent prozdrowotnej żywności funkcjonalnej HemoHIM, zdobyła pozycję lidera na światowym rynku ODM (Original Development Manufacturing) dzięki swoim pionierskim inwestycjom w badania i rozwój.

Kolmar BNH, firma założona w 2005 roku, to działający w formule ODM producent zdrowej żywności funkcjonalnej. Przedsiębiorstwa ODM, których działalność obejmuje różne sektory: od analizy trendów po badania i rozwój, prace nad koncepcjami produktów, produkcję i kontrolę jakości, świadczą usługi klientom mającym biznesowe aspiracje. Formuła ta ułatwia wykorzystywanie okazji jednostkom z pasją do biznesu i pomysłami.

Kluczem do konkurencyjności Kolmar BNH jest technologiczna prężność firmy, której fundamentem są znaczne inwestycje w badania i rozwój. Firma przeznacza corocznie ponad 2% obrotów na finansowanie prac badawczo-rozwojowych, opierając swój potencjał na zatrudnianiu ponad 30% personelu w charakterze badaczy. Laboratorium do Badań nad Zdrową Żywnością, filia Kolmar BNH, skupiająca ponad 100 naukowców z tytułem magistra lub stopniem doktora, pracuje nad pionierskimi formułami i funkcjami.

Kolmar BNH utrzymuje relacje z ponad 300 klientami krajowymi i międzynarodowymi, wykorzystując swoją kształtowaną od dawna prężność w zakresie badań i rozwoju. Do kluczowych klientów firmy należy koreańska filia Haleon, światowego konglomeratu z branży opieki zdrowotnej, dla której Kolmar BNH produkuje sztandarowy suplement witaminowy Centrum sprzedawany w Korei.

HemoHIM, produkt dystrybuowany przez firmę Atomy, to zaawansowany technologicznie produkt Kolmar BNH. Główny składnik, „HemoHIM – złożony ekstrakt z arcydzięgiela olbrzymiego i innych roślin”, to pierwszy w Korei wyodrębniony składnik wzmacniający układ immunologiczny, opracowany wspólnie z Koreńskim Instytutem Badań nad Energią Atomową. Produkt ten pojawił się na rynkach w 19 krajach, w tym w Australii, Stanach Zjednoczonych, Tajlandii, na Tajwanie, w Azji Środkowej i Ameryce Południowej.

„HemoHIM G”, przeznaczony na rynek europejski, to kolejne świadectwo możliwości działu badawczo-rozwojowego Kolmar BNH. Ten eksportowy produkt został skrupulatnie opracowany tak, aby spełniał zróżnicowane wymogi ustawowe dotyczące żywności w krajach europejskich, i zawiera starannie dobrane składniki, takie jak dzięgiel chiński, podagrycznik chiński i piwonia chińska.. Ponadto dopracowano smak i aromat, aby sprostać preferencjom europejskich konsumentów.

Doskonałe wyniki sprzedaży Kolmar BNH wśród koreańskich producentów zdrowej żywności funkcjonalnej działających w formule ODM można przypisać sukcesowi, jaki odniósł preparat HemoHIM. Firma, która w ciągu półtorej dekady od założenia osiągnęła wartość sprzedaży przekraczającą 600 miliardów wonów, otrzymała nagrodę „200 Million Dollar Export Tower” podczas zorganizowanej przez Koreańskie Stowarzyszenie Handlu Międzynarodowego ceremonii „Trade Day” w 2021 roku.

Kolmar BNH zamierza wykorzystać swoją konkurencyjność na światowym rynku, nadając priorytet opracowywaniu surowców przez dział badawczo-rozwojowy, i kładąc nacisk na nieznane dotychczas dodatkowe możliwości poprzez dokładne badania nad Hemohim G.

Przedstawiciel Kolmar BNH powiedział: „Jako czołowa koreańska firma z branży prozdrowotnej żywności funkcjonalnej działająca w formule OMD, Kolmar BNH kontynuuje swoje zaangażowanie w badania i rozwój, dążąc do świadczenia usług z naciskiem na potrzeby klienta. Zamierzamy pozyskać światową klientelę, demonstrując specjalistyczną wiedzę technologiczną zgromadzoną w ciągu wielu lat pracy nad innowacjami”.

Oficjalną, obowiązującą wersję niniejszego zawiadomienia stanowi tekst oryginalny sporządzony w języku źródłowym. Tekst tłumaczenia służy wyłącznie celom orientacyjnym, został sporządzony wyłącznie dla celów ułatwienia zrozumienia zawiadomienia i należy interpretować go w odniesieniu do tekstu źródłowego, który jest jedyną wersją mającą skutki prawne.

Contacts

Kolmar BNH
Jang Woo Lee
jay.lee@kolmar.co.kr

Contacts

Kolmar BNH
Jang Woo Lee
jay.lee@kolmar.co.kr