Siła w pięknie: Mary Kay Inc. marką nr 1 na świecie w kategorii kosmetyków do pielęgnacji skóry i makijażu dostępnych w sprzedaży bezpośredniej

The honor comes as the company celebrates its 60th anniversary in business, continuing Mary Kay Ash’s legacy of empowering women then, now, and always. (Graphic: Mary Kay Inc.)

DALLAS--()--Świat nabiera koloru: kultowa marka kosmetyczna i międzynarodowa firma wspierająca rozwój przedsiębiorczości Mary Kay Inc. została uznana przez Euromonitor International za markę nr 1 na świecie w kategorii kosmetyków do pielęgnacji skóry i makijażu dostępnych w sprzedaży bezpośredniej*. Zaszczyt ten zbiegł się z 60. rocznicą działalności firmy, która kontynuuje misję Mary Kay Ash polegającą na wzmacnianiu pozycji kobiet kiedyś, teraz i zawsze.

Euromonitor International jest wiodącym dostawcą usług analityki biznesowej, analizy rynku i danych o klientach, który od ponad 50 lat prowadzi badania rynkowe w przeszło 100 krajach. Wyróżnienie Mary Kay przez tę firmę świadczy nie tylko o niezrównanej jakości marki, ale także o jej kluczowym i coraz większym znaczeniu na światowych rynkach.

- Ten ogromny zaszczyt, jakiego dostąpiliśmy od firmy Euromonitor, jest wisienką na naszym urodzinowym torcie - powiedział Nathan Moore, prezes odpowiedzialny za globalną sprzedaż i marketing w Mary Kay. - Świadczy o naszym zaangażowaniu na rzecz jakości i innowacji oraz o niesamowitej społeczności naszych niezależnych konsultantek, które są sercem i siłą naszej firmy. Ich oddanie i pasja malują naszą przeszłość, teraźniejszość i przyszłość żywymi odcieniami sukcesu.

Firma Mary Kay od dawna angażuje się w promowanie zdrowia skóry, badania i rozwój oraz żywienie. Marka posiada w swoim globalnym portfolio ponad 1 600 patentów na produkty, technologie i projekty opakowań.

- To dopiero początek - dodał Moore. - Jest to wybitne osiągnięcie i świadczy o sile naszej marki, ale Mary Kay Ash nauczyła nas, że nie można nigdy spoczywać na laurach. Wznoszę toast za kolejne 60 lat wzmacniania pozycji, innowacji i sukcesów.

*Źródło: Euromonitor International Limited; Beauty and Personal Care 2023 Edition, wartość sprzedaży liczona po cenach detalicznych, dane za 2022 r.

Informacje o Mary Kay

Kiedyś. Teraz. Zawsze. Mary Kay Ash, jedna z pierwszych kobiet, której udało się przebić tzw. szklany sufit, stworzyła swą wymarzoną markę kosmetyczną w 1963 r. w Teksasie w jednym celu: aby wzbogacać życie kobiet. Z tego marzenia powstała międzynarodowa firma współpracująca z milionami niezależnych konsultantek i konsultantów w ponad 35 krajach. Od 60 lat możliwości oferowane przez Mary Kay pozwalają kobietom kształtować swoją przyszłość dzięki edukacji, mentoringowi, wsparciu i innowacjom. Firma Mary Kay z zaangażowaniem inwestuje w nauką leżącą u podstaw piękna i produkuje nowoczesne kosmetyki do pielęgnacji skóry i makijażu, suplementy diety oraz zapachy. Mary Kay wierzy w ochronę naszej planety dla przyszłych pokoleń, wspiera kobiety chore na raka i będące ofiarami przemocy domowej oraz zachęca młode osoby do realizacji marzeń. Więcej informacji można znaleźć na stronie marykayglobal.com oraz śledząc profile społecznościowe na Facebooku, Instagramie, LinkedIn i Twitterze.

Oficjalną, obowiązującą wersję niniejszego zawiadomienia stanowi tekst oryginalny sporządzony w języku źródłowym. Tekst tłumaczenia służy wyłącznie celom orientacyjnym, został sporządzony wyłącznie dla celów ułatwienia zrozumienia zawiadomienia i należy interpretować go w odniesieniu do tekstu źródłowego, który jest jedyną wersją mającą skutki prawne.

Contacts

Mary Kay Inc. Dział Komunikacji Korporacyjnej
marykay.com/newsroom
972.687.5332 lub media@mkcorp.com

Contacts

Mary Kay Inc. Dział Komunikacji Korporacyjnej
marykay.com/newsroom
972.687.5332 lub media@mkcorp.com