Ringreis Pekingis tähistamaks Hiina uue aasta pidustusi|2023. aasta rahvusvaheline veebigala “Head Hiina uut aastat!” kutsub kokku sõpru üle terve maailma

(Graphic: Business Wire)

PEKING--()--2023. aasta rahvusvahelist veebigalat “Head Hiina uut aastat!” toetab Pekingi linnavalitsuse rahvavalitsus, Helsingi linn, Hiina saatkonnad Soomes, Eestis, Kreekas, Belgias ja Kanadas. Sündmust organiseerib Pekingi linnavalitsuse kultuuri- ja turismibüroo ning Helsingi linna kultuuri- ja vabaajadivisjon, sündmust produtseerib ja edastab Pekingi rahvusvaheline kultuurivahetuskeskus, Hiina kultuuri keskus Ateenas ja Helsingi linna kultuurikeskus Caisa, ja sündmust võõrustab Pekingi raadio- ja televisioonijaam Beijing Time.

Teema "Ringreis Pekingis - Pekingile kõige omasemas stiilis" ümber koonduv veebigala on valinud välja neli "Pekingile kõige omasemas stiilis" marsruuti, milleks on "Pekingi kauneim kesktelg", "Pekingile kõige omasemad puhkekohad", "Pekingile kõige omasem kultuuritänav" ja "Parim Pekingi toit". Turismikohti külastavad viiest erinevast riigist pärit sõbrad.

Otse-eetrisse edastatakse neli kvaliteetset kultuurietendust, mis näitavad erinevaid kunstivorme, nagu muusika, tants ja võitluskunstid. Pekingi raadio- ja telejaama galajuhti Li Yangweid kutsutakse väliskülalistega vestlema; valitud etendused keskenduvad nii Hiina erakordse traditsioonilise kultuuri kui ka Pekingi kaasaegse kunsti ja vaimu esitamisele.

Üritus kutsub sõpru Hiinast ja välisriikidest Pekingi rahvusvahelisse kultuurivahetuskeskusesse rõõmsale kokkusaamisele. Nad külastavad ülemaailmse sodiaagi kujundamise võitluse näitust, maitsevad kevadfestivali roogasid ja kingivad uusaastakingitusi.

"Head Hiina uut aastat – Hiina-Kreeka noorte muusikute kontsert" toimus 14. jaanuaril Ateena Muusikakonservatooriumi kontserdisaalis, millel osales üle 600 külastaja. Korraga esinesid laval 15 Hiina ja Kreeka muusikut.

Soome pealinna Helsingis toimub linna kesksel äritänaval uusaastaõhtul (21. jaanuar 2023) Hiina uue aasta paraad. Kohalikest esinejatest trupp esitab draakoni- ja lõvitantse ning laseb ilutulestikku. Mitmetes kultuurikeskustest toimuvad erinevad Kevadfestivali üritused

Pekingi tärkavate kultuuri- ja turismisihtkohtade fotonäitus, välisturistidele suunatud reklaamiprojekt ning Hiina sodiaagi kultuuri- ja loovtoodete näitus külastasid ka Kreeka ja Eesti pealinnasid Ateenat ja Tallinna.

Selle teadaande originaaltekst on ametlik ja kaitstud autoriõigusega. Tõlge on tehtud vaid mugavusotstarbel. Teksti kasutamisel tuleb viidata originaaltekstile, kuna vaid see on õiguslikult kehtiv.

Contacts

Pekingi raadio- ja televisioonijaam Beijing Time
Wang Jie
xiaojie12321@163.com

Contacts

Pekingi raadio- ja televisioonijaam Beijing Time
Wang Jie
xiaojie12321@163.com