Gwarantowana szybkość! VOOPOO, gigant e-papierosów, wprowadza szybko ładujący się i futurystyczny produkt ARGUS P1

VOOPOO ARGUS P1 (Photo: Business Wire)

SHENZHEN, Chiny--()--W dniu 18 października VOOPOO, gigant e-papierosów, znany z popularnych produktów DRAG, oficjalnie zaprezentował na swojej stronie internetowej swój najnowszy pod, ARGUS P1. ARGUS P1 jest wyposażony w szybką ładowarkę PD 15W oraz posiada futurystyczny projekt mechaniczny, który odświeża spojrzenie na pody, czyli kompaktowe e-papierosy.

Szybka ładowarka PD 15W skutecznie skraca czas ładowania

ARGUS P1, z wbudowaną baterią 800 mAh i adapterem ładowania USB-PD, jest wyposażony w szybką ładowarkę PD 15W, która zapewnia naładowanie baterii od 0 do 80 % w ciągu 12 minut. Ładowanie od 0 do 100 % zajmuje tyle czasu, ile wypicie filiżanki kawy. Dzięki temu e-papierosowi nie trzeba już martwić się o czas pracy baterii.

Futurystyczny projekt mechaniczny odzwierciedla wykonawstwo na poziomie kolekcjonerskim

ARGUS P1 charakteryzuje się futurystycznym i mechanicznym stylem łączącym w sobie elementy metalowe z przezroczystymi. Wykończenie w pięciu różnych kolorach zapewnia użytkownikowi wyjątkowe doświadczenia. Jest wykonany z wytrzymałego stopu cynku, z gładkimi krawędziami, które są przyjemne i delikatne w dotyku oraz zapewniają wygodny i naturalny chwyt. Ponadto widoczna płytka drukowana, prezentująca po raz pierwszy w projekcie produktu chip GENE.AI 1.2, odzwierciedla „prawdziwą inteligencję” oraz urok nauki i technologii imponując użytkownikom swoim zachwycającym wyglądem. Cztery wskaźniki LED o innowacyjnym projekcie optycznym sprawiają, że światło, wskazujące na zużycie baterii w czasie rzeczywistym, jest delikatne i przejrzyste, a jednocześnie wyszukane i praktyczne. Prosty projekt reprezentuje wyjątkową siłę technologiczną marki VOOPOO.

GENE.AI 1.2 wyczuwa ciśnienie zaciągnięcia się i dostosowuje działanie

GENE.AI 1.2 charakteryzuje się automatyczną regulacją mocy, która zapewnia optymalne ustawienie mocy dzięki wyczuwaniu ciśnienia każdego zaciągnięcia się bez konieczności ręcznej regulacji lub przełączania trybów, gwarantując łatwość obsługi i oszczędność energii. Ponadto GENE.AI 1.2 obejmuje 6 zabezpieczeń, w tym zabezpieczenie przed przekroczeniem czasu 8 s, zwarciem, nadmiernym naładowaniem, niskim stanem baterii, prądem przetężeniowym oraz przegrzaniem chipa.

Technologia atomizacji ITO zapewnia doskonały smak i aromat

ARGUS P1 posiada innowacyjną platformę ITO dla MTL. Wyjątkowy projekt zbiorniczka przyspiesza dostarczanie olejku, a specjalna grzałka zwiększa powierzchnię grzania. Elementy te zapewniają łatwiejszy transfer soli nikotynowej i wystarczającą atomizację, gwarantując użytkownikom wyjątkowe bogactwo smaku.

Wybierz ARGUS P1 i ciesz się bardzo szybkim ładowaniem. Niech przyjemność korzystania z e-papierosów nigdy się nie kończy!

Informacje o VOOPOO

Firma VOOPOO została założona w 2017 r. i szybko rozwinęła się dzięki produktom DRAG, które w krótkim czasie zyskały światową renomę. Jako przedsiębiorstwo high-tech prowadzące działalność w zakresie badań i rozwoju, projektowania, produkcji i brandingu, VOOPOO posiada cztery główne serie produktowe – ARGUS, DRAG, VINCI i V. Obecnie firma VOOPOO prowadzi działalność w ponad 70 krajach w Ameryce Północnej, Europie i Azji.

Strona internetowa: https://www.voopoo.com/

Instagram: https://www.instagram.com/voopootech_official/

Facebook: https://www.facebook.com/voopooglobal

YouTube: https://www.youtube.com/c/VOOPOO

Tiktok: https://www.tiktok.com/@voopoofans

Sklep internetowy: https://shop.voopoo.com/

Oficjalną, obowiązującą wersję niniejszego zawiadomienia stanowi tekst oryginalny sporządzony w języku źródłowym. Tekst tłumaczenia służy wyłącznie celom orientacyjnym, został sporządzony wyłącznie dla celów ułatwienia zrozumienia zawiadomienia i należy interpretować go w odniesieniu do tekstu źródłowego, który jest jedyną wersją mającą skutki prawne.

Contacts

Nical Zhang
Menadżer ds. PR
Nical.zhang@voopootech.com

Contacts

Nical Zhang
Menadżer ds. PR
Nical.zhang@voopootech.com