Nordson EFD legt uit hoe uitgifte-uiteinden te kiezen in nieuwe serie leerzame video's

Loading media player...

Nordson EFD shares best practices for selecting dispense tips that increase productivity and reduce rejects and rework.

???pagination.previous??? ???pagination.next???

EAST PROVIDENCE, R.I.--()--Nordson EFD, onderdeel van Nordson (NASDAQ: NDSN) en wereldleider op het gebied van de productie van uitgiftesystemen voor vloeistoffen, introduceert een nieuwe serie uitlegvideo's over uitgiftesystemen: Better Dispensing ™ How-To Video. In de eerste drie korte, maar zeer leerzame video's vertelt presentator en EFD-toepassingsspecialist Tom Muccino over de selectie van uitgifte-uiteinden en toont hij enkele best practices.

"Het uitgifte-uiteinde is een van de belangrijkste onderdelen van het uitgiftesysteem", zegt Muccino in de eerste uitlegvideo die een overzicht biedt. "Je wilt dus niet zomaar een uiteinde kiezen dat voldoet. Je wilt het beste uiteinde kiezen voor de toepassing."

Deze bekendmaking is officieel geldend in de originele brontaal. Vertalingen zijn slechts als leeshulp bedoeld en moeten worden vergeleken met de tekst in de brontaal, die als enige rechtsgeldig is.

Contacts

Nordson EFD
Natalie Tomasso +1-401-431-7173 (USA)
Marketing Communications Specialist
natalie.tomasso@nordsonefd.com
of
Ideagraphics, Inc.
Gaylen Whittier (agency), +1-401-438-9727
gaylen@ideagrfx.com
of
Nordson EFD
Global
Natalie Tomasso, +1-401-431-7173
natalie.tomasso@nordsonefd.com
of
Europe
+44 (0) 1582 666334
europe@nordsonefd.com
of
China
+86 (21) 3866 9006
china@nordsonefd.com
of
Japan
+81 (03) 5762 2760
japan@nordsonefd.com
of
SEAsia
+65 6796 9522
sin-mal@nordsonefd.com
of
India
+91 80 4021 3600
india@nordsonefd.com

Contacts

Nordson EFD
Natalie Tomasso +1-401-431-7173 (USA)
Marketing Communications Specialist
natalie.tomasso@nordsonefd.com
of
Ideagraphics, Inc.
Gaylen Whittier (agency), +1-401-438-9727
gaylen@ideagrfx.com
of
Nordson EFD
Global
Natalie Tomasso, +1-401-431-7173
natalie.tomasso@nordsonefd.com
of
Europe
+44 (0) 1582 666334
europe@nordsonefd.com
of
China
+86 (21) 3866 9006
china@nordsonefd.com
of
Japan
+81 (03) 5762 2760
japan@nordsonefd.com
of
SEAsia
+65 6796 9522
sin-mal@nordsonefd.com
of
India
+91 80 4021 3600
india@nordsonefd.com