Elektronisch stemmen speelt cruciale rol in Venezolaanse verkiezingen

CARACAS, Venezuela--()--Na de recente verkiezingen in Venezuela kondigde Smartmatic vandaag aan dat zijn beveiligde geautomatiseerde stemplatform garant stond voor de feilloze resultaten van de parlementsverkiezingen in het land. De in Londen gevestigde technologie-aanbieder heeft diensten geleverd voor de laatste 14 verkiezingen in Venezuela.

“Al meer dan een decennium is Smartmatic de trotse dienstverlener voor de nationale verkiezingen voor het Venezolaanse volk en daarmee onderstrepen we onze toewijding aan transparantie, efficiëntie en rekenschap”, liet Smartmatic-ceo Antonio Mugica weten. “Dit jaar was niet anders waarmee we opnieuw hebben aangetoond dat alle kanten van het politieke spectrum zowel winnaar als verliezer kunnen zijn.”

Deze bekendmaking is officieel geldend in de originele brontaal. Vertalingen zijn slechts als leeshulp bedoeld en moeten worden vergeleken met de tekst in de brontaal, welke als enige rechtsgeldig is.

Contacts

Smartmatic
For South American Media
Carlos Correcha, W: +1-305-358-3767 x5001
M: +1-202-560-6470
Carlos.Correcha@edelman.com
or
Erika Cruz, W: +1-305-341-3626 x5080
M: +1-786-387-7610
Erika.Cruz@edelman.com
or
For North American Media
Samira Saba, +1-561-862-0747 / Ext. 5624
ssaba@smartmatic.com
or
Greg Romano, W: +1-202-326-1813
M: +1-202-375-8611
Greg.Romano@edelman.com
or
Pearson Cummings, W: +1-202-326-1701
M: +1-503-703-1333
Pearson.Cummings@edelman.com
or
For European/UK/International Media
Katie Waring, W: +44-203-047-2127
M: +44-07932792522
Katie.Waring@edelman.com
or
Sarah Jane, W: +44-203-047-2166
M: +44-07805825355
Sarah-Jane.Spooner@edelman.com

Contacts

Smartmatic
For South American Media
Carlos Correcha, W: +1-305-358-3767 x5001
M: +1-202-560-6470
Carlos.Correcha@edelman.com
or
Erika Cruz, W: +1-305-341-3626 x5080
M: +1-786-387-7610
Erika.Cruz@edelman.com
or
For North American Media
Samira Saba, +1-561-862-0747 / Ext. 5624
ssaba@smartmatic.com
or
Greg Romano, W: +1-202-326-1813
M: +1-202-375-8611
Greg.Romano@edelman.com
or
Pearson Cummings, W: +1-202-326-1701
M: +1-503-703-1333
Pearson.Cummings@edelman.com
or
For European/UK/International Media
Katie Waring, W: +44-203-047-2127
M: +44-07932792522
Katie.Waring@edelman.com
or
Sarah Jane, W: +44-203-047-2166
M: +44-07805825355
Sarah-Jane.Spooner@edelman.com