Moneta Aten „Black Gold” znajdzie się w 2015 r. na ANXPRO - platformie cyfrowej wymiany walut

Kolejna generacja systemu waluty cyfrowej wyróżnia monetę Aten na tle innych konkurencyjnych monet

LAS VEGAS--()--Dla monety firmy National Aten Coin (NAC), czyli Aten “Black Gold”, rok 2015 jest już pasmem spektakularnych sukcesów. Nowa rewolucyjna moneta firmy będzie już wkrótce dostępna na ANXPRO, uznawanej na całym świecie platformie umożliwiającej zakup i sprzedaż kryptowalut we wszystkich walutach fiducjarnych (USD, EUR, HKD, AUD, CAD, JPY, SGD, GBP, NZD i CHF). Klienci NAC będą mieli bezpośredni dostęp do prostego w obsłudze interfejsu użytkownika, wspólnego, skonsolidowanego rejestru zamówień na potrzeby połączonych rozliczeń wielowalutowych, wyceny operacji w walutach obcych w czasie rzeczywistym, opcji depozytowych, rozwiązań na potrzeby zarządzania ryzykiem i handlu.

Marcus Andrade, założyciel NAC, jest przekonany, że odnoszone ostatnio sukcesy są zasługą dużego zaangażowania jego firmy w opracowanie autorskiego systemu przeciwdziałania praniu brudnych pieniędzy. Moneta Aten „Black Gold” spełnia wszystkie możliwe wymogi i normy określane przez organy regulacyjne.

„Dzięki monecie Aten ‘Black Gold’ zrobiliśmy duży krok naprzód na rynku waluty cyfrowej - powiedział Andrade. - Nasze niesamowicie precyzyjne techniki kryptograficzne zabezpieczają komunikację, śledzą tożsamość klientów i pozwalają zachować przejrzystość w prowadzeniu ewidencji. Cieszymy się niezmiernie, że ANXPRO dostrzegła wyjątkową wartość naszej monety” - dodał.

ANXPro obsłuży monetę Aten “Black Gold”

Ken Lo, dyrektor generalny i współzałożyciel ANX, posiada bogate doświadczenie międzynarodowe w zakresie zapewniania zgodności z normami i przepisami regionalnymi, zarządzania ryzykiem, nadzoru właścicielskiego regulacji. Jego firma jest jedną z najlepszych na świecie platform do handlu kryptowalutami. ANXPRO.COM oferuje całodobową wymianę walut i automatyczne dopasowanie zamówień pomiędzy zarejestrowanymi użytkownikami.

Zdaniem Lo platforma ANXPRO została zaprojektowana z zachowaniem optymalnego bezpieczeństwa. Firma monitoruje nieuprawniony dostęp, sprawdza dokładnie swoich pracowników, stosuje portfel offline i ręczne obsługiwanie wszystkich anulowanych zamówień. ANXPRO dokładnie ocenia zagrożenia bezpieczeństwa, jak np. inżynierię społeczną, phishing, i zero day exploit.

„Z niecierpliwością wyczekujemy chwili, w której moneta Aten ‘Black Gold’ znajdzie się w ofercie handlowej platformy ANXPRO. Moneta ta posiada wbudowany system przeciwdziałania praniu brudnych pieniędzy i nie ma sobie równych na rynku - powiedział Lo. - Mamy odczucie, że NAC podchodzi do tych kwestii z podobnym zaangażowaniem co my. Nowa kryptowaluta ułatwia kontrolę tożsamości klientów, upraszczając nasze wymagania w zakresie prowadzenia ewidencji”.

Marcus Andrade ma nadzieję, że jego firma przyczyni się do wyeliminowania negatywnych skojarzeń, jakie obecnie towarzyszą walucie cyfrowej, jak np. Bitcoin. Ponadto dodał, iż NAC jest w trakcie tworzenia bazy danych wyłącznie dla urzędników organów państwowych i banków, tak aby mogli prześwietlać transakcje jego klientów. Dodatkowo weryfikacji podlegać będą wszystkie organy rządowe korzystające z systemu.

„Zainteresowanie monetą Aten ‘Black Gold’ ze strony banków wynika z naszego podejścia do bezpieczeństwa naszej waluty - powiedział Andrade. - U nas nie ma miejsca na anonimowość. Jesteśmy przekonani, że moneta ta odniesie sukces dzięki dużemu zaufaniu, jakim obdarzy je międzynarodowe środowisko finansowe i internetowe” - dodał.

National Aten Coin (NAC) i Aten “Black Gold”

Mająca siedzibę w Las Vegas w stanie Nevada spółka National Aten Coin (NAC) jest twórcą monety Aten “Black Gold”, czyli kryptowaluty (rodzaj elektronicznych pieniędzy) i jej międzynarodowej sieci transakcji płatniczych (Aten - nazwa wymyślonego przez NAC, hipotetycznego metalu szlachetnego o wartości tysiąckrotnie przekraczającej wartość złota). Zachowując prywatność klientów, NAC korzysta z autorskich technik weryfikacji prawa własności posiadaczy monet, zabezpieczania i monitorowania transakcji, śledzenia i wyszukiwania tożsamości nadawców i odbiorców, transparentności ewidencji, a także ochrony monet przed kradzieżą oraz utrzymywania płynności i stabilizowania wartości wspomnianej kryptowaluty. Moneta Aten „Black Gold” spełnia obowiązujące wymogi w zakresie przeciwdziałania praniu brudnych pieniędzy, zwalczania finansowania terroryzmu, przeciwdziałania nadużyciom i przestępstwom finansowym, a także wymogi określane przez Urząd ds. Nadzoru nad Aktywami Zagranicznymi, wymogi przewidziane w ustawie o wykorzystywaniu finansowym osób starszych, ustawie o tajemnicy bankowej, antyterrorystycznej ustawie USA Patriot Act oraz ustawie FACT o ujawnianiu informacji o rachunkach zagranicznych.

Więcej informacji można znaleźć na stronie: http://AtenCoin.com.

ANX

Założona w czerwcu 2013 r. ANX wyrosła na jedną z najczęściej używanych platform wymiany bitmonet na całym świecie. Według statystyk Bitcoin platforma ANX jest 6. największą na świecie giełdą bitmonet pod względem wolumenu. ANX to pionierskie i czołowe przedsięwzięcie w branży kryptowalut. Wśród jego dotychczasowych osiągnięć można wymienić otwarcie pierwszego na świecie stacjonarnego sklepu zajmującego się handlem detalicznym bitmonetami, wprowadzenie pierwszej na świecie karty debetowej na bitmonety, pierwszych na świecie wielowalutowych platform wymiany bitmonet (ANXPRO.COM i ANXBTC.COM), trzeciego na świecie bankomatu wypłacającego bitmonety, a także profesjonalnej aplikacji mobilnej do obsługi kryptowalut ANX Vault. ANX niedawno weszła na rynek europejski, nabywając norweską giełdę bitmonetową USTCOIN.COM. Była ona również jedną z pierwszych firm specjalizujących się w kryptowalutach wydawanych na podstawie licencji podmiotu zajmującego się usługami pieniężnymi (ang. Money Services Operator, MSO). ANX szczyci się ponadto przejrzystością w działalności i przestrzeganiem obowiązujących norm i wymogów. Jej założyciele posiadają wykształcenie i doświadczenie w zakresie rynków finansowych, doradztwa zarządczego, techniki bankowej oraz przepisów i norm związanych z szeroko rozumianymi usługami finansowymi.

Więcej informacji można znaleźć na stronie: www.anxintl.com

Oficjalną, obowiązującą wersję niniejszego zawiadomienia stanowi tekst oryginalny sporządzony w języku źródłowym. Tekst tłumaczenia służy wyłącznie celom orientacyjnym/sporządzono wyłącznie dla celów ułatwienia zrozumienia zawiadomienia i należy interpretować go w odniesieniu do tekstu źródłowego, który jest jedyną wersją mającą skutki prawne.

Contacts

Kontakt dla przedstawicieli mediów:
NAC
Marcus Andrade
Założyciel
Tel. 1-702-515-4038
e-mail: press@atencoin.com
lub
ANX
Jess Chan
Dyrektor marketingu
tel. 1-852-2892-2689
e-mail: marketing@anxintl.com

Contacts

Kontakt dla przedstawicieli mediów:
NAC
Marcus Andrade
Założyciel
Tel. 1-702-515-4038
e-mail: press@atencoin.com
lub
ANX
Jess Chan
Dyrektor marketingu
tel. 1-852-2892-2689
e-mail: marketing@anxintl.com