PLEASANTON, Kalifornia--()--Firma Blackhawk Network, wiodący dostawca przedpłaconych i finansowych produktów płatniczych dla klientów indywidualnych i przedsiębiorstw, poinformowała dziś, że amerykański patent InComm nr 7 578 439 (patent '439) został poddany ponownemu zbadaniu przez Urząd Patentów i Znaków Towarowych USA (United States Patent and Trademark Office - USPTO).
W skardze złożonej w amerykańskim Sądzie Okręgowym dla Zachodniego Dystryktu Wisconsin, InComm zarzucił, że firma Blackhawk naruszyła patent '439. Firma Blackhawk zaprzeczyła tym zarzutom; w obronie twierdzi, że patent '439 jest nieważny i nieprawomocny. 28 czerwca 2010 r. firma Blackhawk złożyła wniosek o ponowne zbadanie patentu '439, ponieważ patent ten nie powinien był zostać zatwierdzony oraz że pojawiły się nowe znaczące kwestie dotyczące zdolności patentowej produktu. 26 sierpnia 2010 r. Urząd Patentów i Znaków Towarowych USA zatwierdził wniosek Blackhawk o ponowne, jednostronne zbadanie patentu '439, stwierdzając istnienie istotnych nowych kwestii związanych ze zdolnością patentową produktu objętego patentem '439. USPTO zamierza dokonać ponownego zbadania w trybie szczególnym.
Firma Blackhawk jest zadowolona, że Urząd Patentów i Znaków Towarowych USA przyznał, że przytoczone przez nią argumenty odnoszą się do istotnych nowych kwestii dotyczących zdolności patentowej produktu, co zostało potwierdzone w procesie.
Informacje o Blackhawk Network
Firma Blackhawk Network, filia spółki Safeway Inc., jest wiodącym dostawcą przedpłaconych i finansowych produktów płatniczych dla klientów indywidualnych i przedsiębiorstw. Internetowy sklep Gift Card Mall(TM) oferuje najpopularniejsze w branży produkty telekomunikacyjne i przedpłacone karty upominkowe. Każdego tygodnia Gift Card Mall dociera do ponad 165 mln osób za pośrednictwem ekskluzywnej sieci wiodących sklepów spożywczych, supermarketów, małych sklepików, drogerii oraz sklepów specjalistycznych oraz internetowych sprzedawców detalicznych, w tym GiftCardMall.com. Rozwiązania biznesowe firmy Blackhawk Network obejmują programy lojalnościowe i motywacyjne, które gwarantują wybór i elastyczność dzięki szerokiej gamie marek kart, kart przedpłaconych Visa(R) dostosowanych do potrzeb klienta oraz możliwości realizacji usług.
Firma Blackhawk Network Inc., z siedzibą w Pleasanton (Kalifornia) posiada oddziały w USA, Australii, Kanadzie, Francji, Japonii, Meksyku i Wielkiej Brytanii. Więcej informacji o Blackhawk Network na stronach http://www.blackhawknetwork.com i http://www.giftcardmall.com.
Więcej informacji na Twitterze: http://twitter.com/GCMall i Facebooku: http://www.facebook.com/giftcardmall
Oficjalną, obowiązującą wersję niniejszego zawiadomienia stanowi tekst oryginalny sporządzony w języku źródłowym. Tekst tłumaczenia służy wyłącznie celom orientacyjnym, został sporządzony wyłącznie dla celów ułatwienia zrozumienia zawiadomienia i należy interpretować go w odniesieniu do tekstu źródłowego, który jest jedyną wersją mającą skutki prawne.

